banner851

banner955

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Yığılca ışıklar kavşağında bugün meydana gelen olay, acımasızlığın sınır tanımayışını gözler önüne serdi. Görüntüde emniyet şeridini ihlal ettiği görülen beyaz renkli servis minibüsü, bir süre durakladıktan sonra önünde duran köpeği ezdi ve arkasına bakmadan yoluna devam etti. O anlar ise çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

Gündem 26.07.2022, 16:32 26.07.2022, 16:34
4781
banner986

Kan donduran vahşetin meydana geldiği adres D-655 karayolu üzerinde bulunan Yığılca ışıklar kavşağı.

Plakası tespit edilemeyen beyaz renkli servis minibüsü, Işıklı kavşak yakınlarında emniyet şeridini ihlal ederek bir süre duraksadı. Ardından gaza basarak önünde yatan köpeği canice ezdi.

Can çekişen köpeğin acı içinde inlemesine aldırış etmeden yoluna devam eden caninin kimliği ise henüz tespit edilemedi.

Bu kan donduran vahşetin Düzce’de meydana gelmiş olması kamuoyunda geniş yankı bulurken, hayvan severler ve duyarlı vatandaşlar tarafından büyük tepki topladı.

“Bu vahşeti yapan cezasız kalmamalı!”

Hiç kimseye zarar vermeden kendi halinde güneşin sıcağından bunalıp gölgede dinlenen masum hayvana yapılan bu acımasızlığın cezasız kalmaması için ne gerekiyorsa yapılacağını kaydeden hayvan severler, bu vahşeti gerçekleştiren caninin bir an önce bulunup gerekli cezayı alması gerektiğini vurguladı.

Yorumlar (12)
DEĞİŞİKLER 3 hafta önce
ÇOĞU SERVİS şoförLERİNİN SAYGISI YOK ZATEN YOLDA AKROBASİ HAREKETLERDE GİTME, YAYANIN ÜSTÜNE ÜSTÜNE SÜRME, SÜRAT, HİÇ CANLIYI ÖNEMSEMEME NE ARARSAN VAR BUNLARI BU KADAR KOLAY PSİKOTEKNİKTEN NASIL GEÇMİŞLER ODA AYRI BİR OLAY ÜSTÜNE ÜSTELİK CANDA TAŞIYORLAR ALLAH MERHAMET DUYGUSU VERSİN
Vatandaş 3 hafta önce
Başıboş köpek dolu her taraf. Gölyaka sapağına bir yetkili yokmu gelip baksın. Bide girebilirse gece 00.00den sonra yaya olarak gelsin. Yürüyemiyoz, güvenlik yok!
İnsan 3 hafta önce
İnşAllah bir gün bu hayvanlara yaptıklarınız için ilahi adalet tecelli eder.
esnaf 3 hafta önce
yılca ısıklarından assagıya dunyanın kamerası var polıs ısıne gelenı buluyor ısıne gelmıyenı bulmuyor malesef oda bır canlı sonucta
Cemşit 3 hafta önce
Hayvan kadar olamadı Beşer korkunç görüntüler
Umarım bu namussuz trafik kazası sonucu can çekişerek geberir
Duzceli 3 hafta önce
Kansiz serefsiz ya rabbim inşallah onuda oyle yapar
Duzceli 3 hafta önce
Kansiz serefsiz ya rabbim inşallah onuda oyle yapar
Dr. Sabri Eraslan 3 hafta önce
Bulmak ve hakettigini vermek polisin ve adaletin işi. Bekliyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık