ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretler sırasında, okullardaki eksiklikleri yerinde gören Keskin ve yönetimi, ihtiyaçların kısa sürede yerine getirileceğini söyledi.

Gündem 26.11.2019, 12:24 27.11.2019, 12:17
799

 
AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve il yönetim kurulu üyeleri, Öğretmenler Günü dolayısıyla Düzce’de eğitim kurumlarına yönelik ziyaretlerde bulundu.


Yeni Taşköprü Ortaokulu’nu ve okul bünyesindeki ana sınıfını ziyaret eden AK Parti heyeti, görev yapan öğretmenlerin, Öğretmenler Günü’nü kutlayıp karanfil hediye etti.
Okul müdürü ve öğretmenler ile sohbet eden Keskin, okulun talep ve ihtiyaçları hakkında bilgiler alarak eksikleri tespit etti.


Öğrenciler ile de sohbet eden Keskin ve beraberindeki heyet, daha sonra Düzce Özel Eğitim Meslek Okulu’nu ziyaret etti. Burada da eğitimcilerin günlerini kutlanarak, karanfil hediye edildi.
Okulu gezerek incelemeler yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, sorunları yerinde tespit ederek bir an önce çözülmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını bildirdi.
Öğrencilerin eğitim aldığı bölümleri ziyaret ederek Keskin, onlarla sohbet edip yaptıkları el emeklerini inceledi.


AK Parti heyetinin son durağı Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Aysel Oral’ın evi oldu.

 Keskin ve yönetimi evinde ziyaret ettiği eğitimci Oral’ın Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, sohbet etti. Ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Mustafa Keskin’e şükranlarını ileten Aysel Oral görevinde başarılar diledi.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (6)
sanayici 13 ay önce
bu kadar gezdihiniz yeter birazda ihracata bakalım düzce için gelir getirecek neler yaptın hanki fabrika lar düzceye geldi onları açıkla başkan bu işler gezmekle olmuyor
ÖZGÜR ORAL 13 ay önce
VEFALARINDAN DOLAYI SAYIN BAŞKAN MUSTAFA KESKİN,İSA ESER VE DİĞER YÖNETİCİ ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
YAVUZ 0881 13 ay önce
Çeklere caklara mışlara muşlara bıktık lan kendi söylediğin yalanlarına inanıyormu il başkanı denen zat yazıklar olsun birde bunlardan medet ummasınlarmı
Okul müdürlerine 13 ay önce
Başkan karşısında el etek duran okul müdürleri, saadetten gelse öyle dururlar mıydı yada okula koyarlar mıydı?
Eğitim 13 ay önce
Merkez Mustafa Kemal Ortaokuluna da bir çözüm bulunsa artık senelerdir İki bina arası mekik dokunuyor ikili eğitimde kötü bir durum hiç mi görülmüyor duyulmuyor çözüm bulunmuyor
Ögretmenim 1 yıl önce
Modern öğretmen evi ne Zaman yapılacak
11°
parçalı az bulutlu