banner851

banner614

Önceki dönemi anımsatacak mı?

Yerel seçimlerden önce yapılan ihalelerle adından söz ettiren Düzce Belediyesi'nde seçimlerin ardından ihale dönemi yeniden başladı. Bu seferki ihalelerin nasıl yapılacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

banner619
Gündem 05.07.2009, 17:56
123
Önceki dönemi anımsatacak mı?

Düzce Belediyesi tarafından Belediyenin çeşitli birimlerinde kullanılmak üzere 3 aylık dönem için kamyon ve iş makinesi kiralanacak. Bunun için 9 adet kamyon ve iş makinesi ihalesi açılacak.

Belediyenin çeşitli birimlerinde kullanılmak üzere 3 aylık dönem için kamyon ve iş makinesi kiralanması konusunda ihale hazırlığı yapılıyor. Belediye bünyesinde kiralanacak 3 adet kazmalı kepçe, 3 adet damperli kamyon 1 adet ekskavatör, 1 adet çekici TIR+ Damper dorse,1 adet dizel asfalt kesme makinesi için ihale açılacak.

Açılan ihale bir taraftan da yerel seçimler öncesi Düzce Belediyesi'nden ihale yolsuzluğu yapıldığı yönündeki söylentileri de akıllara getirdi. Özellikle bu ihaleleri YEYPAŞ firmasının aldığı bilinirken yeni dönemde ihalelerin nasıl bir atmosferde yapılacağı ve bu ihalelerin de adından eski dönemdeki gibi mi sözettireceği merak ediliyor. Belediye tarafından İhaleye katılabilmek için ilk koşul olarak ise vergi borcu bulunmaması gösteriliyor.

Murat AYDIN

Yorumlar (0)