banner851

banner614

Öncütürk Anaokulu Yeni Yerine Taşındı

Özel Öncütürk Koleji'nde bulunan Özel Öncütürk Anaokulu yeni yerinde eğitim hayatına başladı. “Arı Balları” sloganı ile kapılarını açan Özel Öncütürk Anaokulu'nda kayıtlar devam ediyor.

banner619
Gündem 15.02.2011, 11:41
272
Öncütürk Anaokulu Yeni Yerine Taşındı

Özel Öncütürk Anaokulu eğitim öğretim hayatına başladı. Okul öncesi eğitimin çok önemli olduğu günümüzde çocuklarınızın en iyi şekilde eğitim alabilmesi için okul öncesi eğitim hayatına başlayan Özel Öncütürk Anaokulu yeni yerinde çocuklara sıcak yuva ortamını tattırmayı hedefliyor. Bugün ilk defa yeni yerinde yavruları için kapılarını açan Öncütürk Anaokulu, 110 öğrenci kapasitesi ile Düzce'de bir numara olmanın hesaplarını yapıyor. Her etkinliğin ayrı bir sınıfının bulunduğu ana okulunda ingilizce ve müzik derslerinin yanı sıra kişisel beceriler de ön planda tutuluyor.

25590

Çocukların kişisel gelişimlerini artırmak için yola çıkan ve okul öncesi verilen eğitimde çocukları ilköğretime en iyi şekilde hazırlamayı hedefleyen Özel Öncütürk Koleji Anaokulu, Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak'taki yeni yerinde arı balları slagonu ile yola çıktı. Sabah saat 08:00'den akşam saat 18:00'a kadar alanında uzman ve anne şevkatini aratmayacak öğretmen kadrosu ile yeni yerinde yenilenen yüzü ile hizmete giren Öncütürk Anaokulu öğrencilere verdiği servis hizmeti ile arı ballarını evinden alıp evine bırakıyor. Kalıcı konutlar bağlantı yolunun hemen yanında bulunan Öncütürk Anaokulu'nda kayıtlar devam ediyor ve anne şevkati dolu öğretmenler yeni arı ballarını bekliyor.

25587

25591

Haber; R. BAL

banner844
Yorumlar (0)