banner851

banner614

Onlar Böyle Doğmadı

banner619

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından madde bağımlısı çocukların rehabilitasyonu amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Düzce'de on çocuk için rahabilitasyon çalışması başlatıldı.

banner846
Gündem 09.02.2010, 15:13
207
Onlar Böyle Doğmadı
banner844

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü 10 çocuğuun rahabilitasyonu amacıyla çalışmalarına başladı.
Sosyal Hizmetler, Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün de katkılarıyla sürdürülen çalışmalar sonucunda iş garantili meslek eğitimide alacak olan madde bağımlısı çocuklar hayata kazandırılacak.
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Toplum Destekli Polis Amirliği'nin ortaklaşa başlattığı "Çocuklar Geleceğimizdir. Geleceğimize sahip çıkalım. Onlar böyle doğmadı. Onların geleceğini değiştirmek bizim elimizde" projesi kapsamında Düzce il genelinde 10 madde bağımlısı çocuğa rehabilitasyonlar yapılacak.
Umut yıldızları meslek edindirme prpojesi kapsamında aylık 500 TL maaş ile iş garantisi olan çocukların tedavileri İl Sağlık müdürlüğü tarafından yapılacak. Spor yapmaları ise Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce sağlanacak. Diğer çalışmaları Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından sağlanacak.

Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu