banner851

banner955

ÖZEL: “DÜZCE’NİN İHTİYACI OLDUĞU BİRLİKTELİĞİ ÖRMÜŞSÜNÜZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Programda TSO Yönetim Kurulu Başkanı Bıyık, yapılacak olan çalışmalardan bahsetti.

Gündem 27.10.2022, 10:40 27.10.2022, 14:20
1199

Ziyaret programına; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Meclis Başkan Yardımcımız Murat Taştepe, Metin Topal ve Meclis Üyelerimiz katılım sağladı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Bu dönem, Ticaret ve Sanayi Odası’nda çok güzel bir oluşum yaptık. Birbirinden kıymetli, birbirinden değerli ve donanımlı genç kadro olan 33 Meclis Üyemiz ile yola çıktık. Tüm siyasi partilerimizden, tüm STK’lardan, Valimizden, Milletvekillerimizden, Belediye Başkanımızdan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan tam destekle yola çıktık. İnşallah Ticaret ve Sanayi Odasını hep beraber yöneteceğiz ilkemiz de budur. Hep birlikte gönül gönüle, Düzce’nin Ticaret ve Sanayisini bir adım daha ileri getirebilmek anlamında çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi

Düzce’yi yakından takip ettiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının yakın çalışma ortamı ve başarılarından dolayı Düzce TSO Meclisini ve Yönetimini tebrik etti.

Özel; Düzce’nin ihtiyacı olduğu birlikteliği örmüşsünüz. Sizin ve ekibinizin Düzce için tercih edilmiş olmasını Düzce için üyeleriniz için kazanç olarak görüyoruz. Düzce’nin hakkettiği noktaya gelmesi için size sağlanabilecek ne katkı varsa onun sözünü yürekten veriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (0)