banner851

banner955

ÖZLÜ’DEN MAHMUT TANAL’A VİDEOLU CEVAP

2019 yılında Akçakoca’nın Esmahanım Köyünde meydana gelen sel felaketi ile ilgili Tarım ve Orman Bakanlığı, Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Akçakoca Belediyesini sorumlu tutan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Tanal’a video klip yayınlayarak cevap verdi. Özlü’nün ‘Davamı geri çektiğim için pişmanım’ notuyla sosyal medyada paylaştığı video çok sayıda izlenme aldı

Gündem 08.06.2022, 15:21 08.06.2022, 15:54
602

CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Akçakoca’nın Esmahanım köyünde 2019 yılında meydana gelen ve köyün sular altında kalarak 7 kişinin ölmesine neden olan sel felaketi ile ilgili Tarım ve Orman Bakanlığı, Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Akçakoca Belediyesi’ni sorumlu tuttu.

İlgili kurumlar hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunan Mahmut Tanal’a, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den cevap gecikmedi.

“DAVAMI GERİ ÇEKTİĞİM İÇİN PİŞMANIM”

 “Dağdaki selden Düzce Belediyesini sorumlu tutup savcılığa şikâyet edecek kadar hukuk bilginin yetersiz, karnenin kırık olduğunu bilseydim davamı geri çekmezdim. Çok pişmanım” sözleriyle Tanal’a tepki gösteren Özlü, “Mahmut Bak Git” başlığıyla video klip yayınladı.

Mahmut Tanal’ı tiye alan Faruk Özlü’nün paylaştığı klip izleyenleri güldürdü.

banner844
Yorumlar (1)
fvf 4 hafta önce
açılan dava , davacının kendi isteği ile (davalının haberi yok) geri çekiliyor,haberi okuyun sanki Mahmut Tanal rica etmiş gibi anlar,değişiksiniz vAllahi
27
açık