banner851

banner955

PINAR SÜER VE AYŞE TAŞ DÜZCELİLERİ MEST ETTİ

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Dünya Düzce Günleri etkinliklerinin 7. Günü tamamlandı. Son dönemde yaptığı çıkış ile dikkatleri çeken Türk Pop Müziği sanatçısı Pınar Süer ve Türk Halk Müziğinin kadife sesi Ayşe Taş konser dizisinin 7. gününde Anıtpark

Gündem 08.08.2022, 09:47 08.08.2022, 12:07
2434

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Dünya Düzce Günleri etkinlikleri renkli görüntülere sahne oluyor. Etkinlik süresince her kesime hitap eden sanatçıların ağırlandığı Anıtpark Meydanında 7. günde çifte konser coşkusu yaşandı.

PINAR SÜER GENÇLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI

Dünya Düzce Günlerinin 7. Gününde, ilk olarak; güçlü sesi ve muhteşem sahne performansı ile son dönemin yıldızı parlayan sanatçılarından Pınar Süer sahne aldı. Genç sanatçının birbirinden güzel şarkılarına Düzceliler hep bir ağızdan eşlik ederek keyifli bir akşam yaşadı.

AYŞE TAŞ MEST ETTİ

Pınar Süer’in ardından, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Ayşe Taş sahneye çıktı. Sevilen eserleri kendine has tarzı ile yorumlayan Ayşe Taş alanı dolduran Düzcelileri mest etti.

Konserin ardından Başkan Özlü’nün eşi Onur Özlü, usta sanatçı Ayşe Taş’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konserler Düzcelilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Etkinliklerin son günü olan 8 Ağustos Pazartesi günü, şarkıları dilden dile dolaşan sevilen sanatçı Derya Uluğ 21.30’da Anıtpark Meydanında sahne alacak.

banner844
Yorumlar (2)
Rodin 2 ay önce
Millet asfalt bekliyor kaldırım bekliyor yeni açılan bulvarlara radar bekliyor başıboş köpeklerin toplanmasını bekliyor belediye ne derdinde 1 kere ver 2 kere ver konser bu ne müsriflik
Vatandaş 2 ay önce
Neden bütün etkinlikler merkez anıtparkta yapılır
Bahcesehir anitparkta neden etkinlik yapılmıyor
17
kapalı