banner851

banner614

Şahin’in fikri farklı...

Ak Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin, Kaynaşlı'nın yüksekokuldan çok Endüstri Meslek Lisesi’ne ihtiyacı olduğunu söyledi.

banner619
Gündem 29.04.2008, 15:57
190
Şahin’in fikri farklı...

Ak Parti Kaynaşlı İlçe Başkanı Birol Şahin,  Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik’in Düzce ziyaretini değerlendirdi. Şahin, meslek yüksek okulu açılmasının Kaynaşlı’ya bir faydası olacağına inanmadığını, bunun yerine endüstri meslek lisesi açılması için bakana talepte bulunduğunu söyledi.

Şahin ayrıca Bakan Çelik’ten teknoloji sınıfları oluşturulması yönünde talebi olduğunu belirtti. ‘Milli, Eğitim Bakanı ilimize geldi, sorunları bizzat yerinde gördü’ diyerek sözlerini sürdüren Şahin, ulaştırma bakanının da ilimize gelmesi için milletvekilleri ile görüştüğünü, ancak bu sayede bağlantı yollarındaki durumun netlik kazanacağını dile getirdi.

Şahin açıklamasının sonunda Melen’de yapılan rafting etkinliklerine dikkat çekerek, ‘Şimdi eğlenme zamanı değil. Yolları yapalım, sorunları aşalım. Ondan sonra halkla beraber gidip rafting de piknik de yapılır’ diyerek protokole gönderme yaptı.

banner844
Yorumlar (0)