banner851

banner614

SİVİL BİR KİŞİ BİZİ BEKLİYORDU

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerin hedef alındığı saldırıda yaralanan Düzceli Gazi Er Serdar Çiçekli 14 silah arkadaşının şehit düştüğü bombalı saldırıyı Öncü Ana Haber’de anlattı.

banner619
Gündem 18.12.2016, 10:55
6852
SİVİL BİR KİŞİ BİZİ BEKLİYORDU

Kayseri’de vatani görevini yapan Düzceli Er Serdar Çiçekli terhisine 4 ay kala yaşadığı hain bombalı saldırı anında yaşadıklarını Öncü Ana Haber’e tedavi gördüğü hastaneden anlattı.

14 silah arkadaşının şehit, 56’sının ise yaralandığı bombalı saldırıda yaralı kurtulan askerler arasında bulunan Düzceli Çiçekli, canlı telefon bağlantısı ile konuk olduğu Ana Haber Bülteninde sağlık durumunun iyi olduğunu ancak arkadaşları kötü durumda olduğu için moralinin bozuk olduğunu kaydetti.

Çiçekli, patlama anını anlatırken yaralı askerlerimiz hakkında bilgi verdi. “Nizamiye’den çarşıya çıkıyorduk otobüsümüze bindik, sivil bir vatandaş bizi bekliyordu. Biz otobüse bindik o vatandaş da bizim peşimizden bindi. Erciyes Tıp Fakültesi’nin oraya gelince o durakta indi. Durakta inince araba yanaştı, adam arkasına baktıktan sonra patlama oldu. Patlama olunca biz de neye uğradığımızı şaşırdık. Arkadaşlarımızın durumu baya kötü, o kadar şehidimiz var. Hepsinin ailesine sabır diliyorum. Allah gani gani rahmet eylesin.”

Yorumlar (6)
Kızgın 5 yıl önce
Ya bu beğenmedim ikonunu tıklayan aptalın IP numarasından kimliği belli olmuyor mu? Bunun hemen bulunması lazım. Öncü RTV polise hemen bildirilip, IP numarası bulunması gerekiyor. Lütfennn bu konu ile ilgili olun...
Neslihan 5 yıl önce
Gecmis olsun acil şifalar dilerim rabbim tüm askerlerimizi korusun PKK pisliğini Allah belasını versin
cemo 5 yıl önce
geçmiş olsun kardeşim
Rafet 5 yıl önce
Gecmis olsun askerimize
kasabalı 5 yıl önce
Bu çok ciddi bilgi
sezgin duzceli 5 yıl önce
Tum turkiyenin basi sagolsun bende asker babasiyim