banner614

SOLUĞU KARAYOLLARINDA ALDI

banner619

Düzce'nin ulaşımda yaşadığı sıkıntıları sık sık meclis kürsüsünde dile getiren ancak çözüm noktasında sonuca ulaşamayan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bu kez sorunları birebir iletmek için Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile bir araya geldi.

banner846
Gündem 06.11.2019, 12:40 07.11.2019, 11:16
3286
banner844
MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce'nin karayollarında süren çalışmalar ve kapatılan kavşaklar nedeniyle yaşanan sıkıntıların çözümü için yetkili mercinin kapısını çaldı.
Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret eden Milletvekili Yılmaz, Düzce merkez ve ilçelerinde karayolları ile ilgili yaşanan tüm sıkıntıları dile getirdi.Akıllı kavşak yapımı için kapatılan Olimpiyat Kavşağı ile kaza riski gerekçesiyle beton bloklar konularak Fevzi Çakmak Mahallesi ile şehir merkezi bağlantısı kesilen Fiskobirlik Kavşağı başta olmak üzere Düzceliler'in yoğun tepkisine neden olan uygulamaları gündeme taşıyan Milletvekili Yılmaz, çözüm noktasında neler yapılabileceğini irdeledi.


Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın aktardığı tüm sıkıntıları dinleyen Genel Müdür Uraloğlu, kendisine aktarılan sorunları gündemine aldı.
Ziyaretin oldukça olumlu geçtiğini belirten Yılmaz, "Düzce'miz adına bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Karayolları Genel Müdürü Sayın Abdulkadir Uraloğlu’a teşekkür ediyorum." dedi.
Yorumlar (28)
kemal kaya 2 yıl önce
sayın vekil duzcelıler hızlı tren istiyor gerisi teferruat
MHP Lİ 2 yıl önce
YANLIŞ ADAMI VEKİL YAPARSAN BÖYLE OLUR SADECE TÜRBÜNLERE OYNUYOR YAPTIĞI HİÇ BİR İŞ YOK YAPTIRIM GÜCÜ BİLE YOK OLAYLAR OLUP BİTTİKTEN SONRA HAVA ATIYOR SADECE.
Hakan 2 yıl önce
AKP li vekiller Düzce için değil kendi gelecekleri için koşturuyor.Ümit vekilde Düzce için koşturuyor ama adam başarılı olmasın diye AKP liler kaybetmenin acısını engellemekle çıkarıyorlar.İttifak Düzce'de yerlerde birdahamı asla bu numarayı yemeyiz.
Eksi 2 yıl önce
İli gücü şow icraat Yok ümit vekil düzceye bu güne kadar be Yaptı konuşmaktan başka
Adam 2 yıl önce
ümit yılmaz denen şovmen işin gücün insanların duygularıyla oynamak tribünlere oynamak tıpkı partin gibi tarih senide yazıyor gömüleceksiniz
Sözde Adam'a cevap, 2 yıl önce
Adam olan adını soy adını açık açık yazar.
ÜMİT YILMAZ VEKİLİN ALTINI KAZMAYA ÇALIŞAN MHP LİLER VAR.
ONUN YERİNE ŞOVMENLİĞİ SEVEN BİRİNİ HAZIRLAMAYA ÇALIŞIYORLAR.
ÜMİT VEKİLİM DİKKAT ET.
Cakir 2 yıl önce
Karayollarının D100 Karayolunda yaptıgı yaya geçitleri ve döner kavşaklar çok tehlikeli. Bu yapılanları kim denetliyor
Düzceli 2 yıl önce
Bı sonraki seçimlerde akp 1 milletvekili çıkarırsa yazık bu düzceye
Çetin kumkale 2 yıl önce
Bu düzcenin diğer vekilleri harita genel müdürlüğündemi çalışıyorlar.!!!neteleti talana açarız diye.
Her yere ümit vekilimiz koşuyor diğerleri ortada yok. Çetin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı