banner851

banner614

SÖNMEZ MECLİS ÜYELERİNE SESLENDİ

banner619

Ak Parti Belediye Meclis üyelerinin İnönü Park’ı için verdiği önergeye Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez’den çok sert açıklama… Belediye başkanı ve bu satışa onay veren meclis üyelerine seslenen Sönmez, “derhal bu rezalete son verin” derken, hukuki süreç başlattıklarını kamuoyuna duyurdu.

banner846
Gündem 13.07.2016, 14:43 15.07.2016, 17:41
3013
SÖNMEZ MECLİS ÜYELERİNE SESLENDİ
banner844
banner785

 Düzce Belediyesinde AK Partili Meclis üyelerinin, İnönü Parkı’nın  mevcut işletmecisi AK Partili İl Genel Meclis üyesi Cahit Aydın’a verilmesi için sunduğu önerge, Vatan Partisi tarafından tepkiyle karşılandı. Yazılı açıklama yapan Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, “Düzce Belediyesi, Düzce’nin Düşmanı Oldu.” Diyerek sert konuştu.

“Pes doğrusu!”

 Sönmez,Düzce Belediye meclis üyeleri hep beraber karar alarak İnönü Parkını ihaleye verme kararı vermiş.Daha doğrusu bu parkı kime vereceklerinin de kararını almış.Pes doğrusu .Sizin böyle hakkınız ve yetkiniz var mı?Normalde kamuya ait bir yer kiradaysa,süre bitiminde açık ihaleye çıkarılır,en yüksek fiyatı veren alır.Bunların gözünü bu kadar karartan nedir acaba. Yasaya ahlaka vicdana aykırı böyle bir karar nasıl alıyorlar.Düzce halkının sabrını test mi ediyorsunuz?”diye sordu.

Düzce halkına ait alanlardan halk yararlanamadığını savunan Sönmez, Belediye başkanı ve bu satışa onay veren meclis üyelerine seslendi:

“Ya satacak ya peşkeş çekecekler. Tek bildikleri bu”

Sönmez, “Derhal bu rezalete son verin.İnönü Parkını artık özel şahıslar değil belediye çalıştırsın.İnönü Parkındaki bütün binaları,barakaları kaldırın,çocukların oynayacağı, halkın maliyetine fiyatla yararlanacağı park haline getirin.Belediye başkanının dünyada gitmediği ülke kalmadı.Sanılırki Düzce’yi daha güzel, daha yaşanılır hale getirmek için inceleme yapıyor.Belli ki bu geziler zevki sefa için yapılmış. Düzce’nin geldiği hal ortada. Ya satacak ya peşkeş çekecekler.Tek bildikleri bu.Sizi millet hizmet edin diye seçti. Satın,har vurup harman savurun diye değil. Belediyeyi borç batağına sokan sizsiniz.Ben Düzceyi temsil ediyorum diyerek 600 bin liralık lüks arabaya binen yine sizsiniz.Artık Düzcenin yakasından düşün.”diye konuştu.

Vatan Partisi olarak Hukuki süreci de başlattıklarını sözlerine ekleyen Sönmez, “Bu ülkede bir nebze hukuk kaldı ise İnönü Parkı’nı tekrar Düzce halkına geri kazandıracağız.” ifadelerini kullandı.

HABER;S.KAŞKIR 

Yorumlar (14)
esnaf 5 yıl önce
ne bekliyordunuz ki başka kime vereceklerdi
yazık 5 yıl önce
yazık diyorum yazık
kasım 5 yıl önce
mhp chp uyusun helal olsun.
Kürşat 5 yıl önce
Doğu Perinçek in gerçekleri Ak Partiyi kendi çizgisine çekmiştir, fazla laga lugaya gerek yok, gerçek milliyetçi gerçek kemalist gerçek müslüman tek lider Doğu Perinçektir.
nsm 5 yıl önce
akp= parayi verene düdügü caldirmakta üstüne olmayan bir organizasyon. aklar habire hülloooog cekmekte. gerisini konusmaya gerek var mi?
Mert 5 yıl önce
Cahit beyin bu zamana kadar bu park dan kazandıkları sülalesine yeter. Birazda başkaları nasiplensin aç gözlülüğe gerek yok. Park değil ticarethane desek daha iyi olur.
Meclis üyesi 5 yıl önce
Sn Sönmez bu önergeye tüm meclis üyeleri değil, bazı meclis üyeleri destek veriyor Düzce halkının ve sizin bilgilerinize sunarım saygılarımla.MHP Düzce Belediye meclis üyesi Eyüp Topcu
Mert 5 yıl önce
Ben bu olayda şuna dikkat çekmek istiyorum. Cahit bey bu park sayesinde çok ama çok şey kazandı hem maddi olarak hemde makam olarak peki bunun karşılığında Düzcemize yaptığı tek bir şey var mı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı