banner851

banner614

Terra Projesinden Beyköy de memnun değil...

Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, beldesi ile ilgili sorularımızı yanıtlarken, Terra Projesinden memnun olmadıklarını söyledi.

banner619
Gündem 19.05.2008, 15:32
214
Terra Projesinden Beyköy de memnun değil...

Çilimli Belediye Başkanı Mehmet Acar’ın suçlamalarla dolu sert açıklamalarının ardından, Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz da Terra projesi uygulamalarından memnun olmadıklarını söyledi.

 

Organize Sanayi Bölgesi için arıtma tesislerinin yapılmamasına, buraların atıklarının Düzce Belediyesi Arıtma Tesisi’ne verilmesini değerlendiren Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, sadece isale hattı ile konunun çözüme kavuştuğunu söyledi. Başkan Yılmaz, Beyköy Belediyesinin kanalizasyon şebekesinin büyük bölümünü tamamlamış olması nedeniyle kendilerinin ağır bir külfet ile karşılaşmasının söz konusu olmayacağını söyledi.

 

 Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz “ Çilimli Belediye Başkanı Terra Projesinden şikayet etti, Beyköy bu projeden beklediğini alabildi mi?” sorusuna ise,  bu konunun kamuoyunda değişik şekillerde yorumlandığını, bu projenin belediyelere katkı sağlamakla birlikte, yapım aşamasında bazı aksaklıkların ortaya çıktığını, proje müteahhitlerinin bozulan yollarla ilgili telafi sürecine girmesini istediklerini ancak bunun gerçekleşmediğini  söyleyerek cevap verdi.  Aydınlatmalarda da problemler olduğunu söyleyen Yılmaz, Terra Projesi’nden kendisinin de memnun olmadığını dile getirdi.

 

 

banner844
Yorumlar (0)