banner851

banner614

TÜM İHTİYAÇLAR SIRALANDI

banner619

“Mahalle ziyaretleri” kapsamında kendilerini dinlemeye gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü karşılarında gören Derelitütüncü ve Cumhuriyet mahalleleri sakinleri, altyapıdan asfalta, park ihtiyacından yeni yollara kadar birçok alandaki taleplerin dile getirdi.

banner846
Gündem 27.09.2019, 18:05 28.09.2019, 15:17
1603
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü mahalle ziyaretlerine Derelitütüncü ve Cumhuriyet mahalleleri sakinleri bir araya gelerek devam etti. Belediye başkanları ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği mahalle toplantılarında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Özlü, her mahallede olduğu gibi söze kurumun yeni yapılanması ve kadrolar hakkında bilgiler verdi.
Başkan Özlü, "Bizim sorumluluğumuzda olan 56 mahallemizde başlattığımız mahalle toplantılarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Her mahallede dile getiriyorum, tekrar söylüyorum değerli arkadaşlar seçim var sanmayın, seçim yok.

Biz 31 Mart öncesinde sizlere geldik dedik, biz halk günü yapmayacağız, sizin ayağınıza gelecek sorunları yerinde tespit edeceğiz. Şimdi bu sözümüzü yerine getiriyoruz. Mahalle sözleşmesi yaptık sizlerle de orada yazılanlar elbet hayata geçecek, buna taahhüt ettik. Şimdi bunların dışında benden, başkan yardımcılarımdan, birim müdürlerimizden beklentilerinizi öğrenmek için geldik." şeklinde konuştu.

Toplantıda söz hakkı isteyen her vatandaşı dinleyen Başkan Özlü; yeni yol açma, alt yapı, park, asfalt gibi konularda dile getirilen talepleri ilgili başkan yardımcısı ve birim müdürlerine çalışma programına alınması konusunda talimat verdi.

Yorumlar (6)
Hayri 2 yıl önce
Başkandan kavşak isteyin.belediye dünyanın hicbir yerinde görülmemiş kavsaklar yapiyor.
vatandaş 2 yıl önce
sayın başkanı en kısa sürede fevzi çakmak mahallesindede görmek isteriz bizim sorunlarımız nedense azalmak yerine devamlı artar hale geldi başkan
Düzceli 2 yıl önce
Başkanım belwdiye içinde yeterli ağırlığınız yok hep güleryüz olmaz bazen kızmasını da öğrwnin bence saygılar
YÜKSEL kılıç 2 yıl önce
Başkanım ALLAH ın izniyle siz Düzceyi Düzce yapacaksınız ALLAH yâr ve yardımcınız olsun
Beledıye 2 yıl önce
Torpille alınıp haketmeyene kadro verıp sicili bozuk suc dosyası kabarık beledıye şöförlerini gözden geçirin
Barış 2 yıl önce
Boşuna güvenmedi bu millet size sözünü tutup mahallemize geldiğin için teşekkürler,yolunuz açık olsun