banner851

banner955

ÜNİVERSİTE FESTİVALLE ŞENLENECEK

Düzce Üniversitesi festivalle şenlenecek. Rektörlük tarafından bu yıl ilk kez DÜFest 2022 adıyla Konuralp Yerleşkesi’nde düzenlenecek festivalde Ezginin Günlüğü ve Resul Dindar gibi ünlü isimler sahne alacak. 11 Mayıs’ta başlayacak Düzce Üniversitesi Öğrenci Festivali, 3 gün sürecek.

Gündem 10.05.2022, 15:44
5779
ÜNİVERSİTE FESTİVALLE ŞENLENECEK

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, öğrencilerinin bilimsel, sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Düzce Üniversitesi Öğrenci Festivali (DÜFest 2022) 11-12-13 Mayıs 2022 tarihlerinde Konuralp Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Daha önce farklı adlarla gerçekleştirilen ve bu yıl ilk kez DÜFest 2022 adıyla düzenlenecek öğrenci festivalinde; farklı etkinlikler, futbol turnuvası maçları, sergiler, yarışmalar, halk oyunu gösterileri, gün boyu sürprizler, Düzce Üniversitesi öğrenci gruplarının canlı müzik performansları ve ülkemizin önde gelen sanatçılarının konserleri yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve keyifli anlara sahne olacak DÜFest 2022’nin ilk gününde; Grup Retrobüs, ikinci günde Ezginin Günlüğü, üçüncü ve son gündeyse Resul Dindar şarkılarıyla Düzce Üniversitesi öğrencilerine unutamayacakları bir bahar akşamı yaşatacak.

HABER:SAVAŞ ARI

banner844
Yorumlar (2)
nsm 7 ay önce
kaynasli belediye baskanina muhakkak danisin, hangi sarkicinin nasil giyinmesi gerektigini size muhakkak snlatir...
KÜRŞAT YILMAZ 7 ay önce
Ezginin Günlüğü sizi bozar...
Yeni Sayımız