banner614

VALİ POLİS TEŞKİLATI’NIN 175. YILINI KUTLADI

banner619

Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Hakka, hukuka, ahlaka ve vicdana uygun şekilde, üstün bir vazife anlayışıyla, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla canla başla, fedakârca görev yapan emniyet güçlerimiz, her koşulda vatandaşlarımızın yanında ve hizmetindedir.” ifadesini kullandı.

banner846
Gündem 09.04.2020, 12:39
1810
VALİ POLİS TEŞKİLATI’NIN 175. YILINI KUTLADI
banner844

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Polis Teşkilatı’nın 175. yaşını ve Polis Haftası’nı kutlayan bir mesaj yayımladı. Vali Dağlı, Türk Polis Teşkilatı’nın 175 yıldır Türkiye’de huzur ve güven ortamının korunmasında halkın en büyük güvencesi olduğunu belirterek, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Kurulduğu günden bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerin yanı sıra halkımızın desteği ve güveni sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün artıran Polis Teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için kendi canlarını ortaya koymaktadır. Devletlerin ilerlemesinde, kalkınmasında ve gelişmesinde en önemli unsurlardan biri olan istikrar; ancak huzur ve güven ortamının sağlanması ile mümkündür. Hakka, hukuka, ahlaka ve vicdana uygun şekilde, üstün bir vazife anlayışıyla, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla canla başla, fedakârca görev yapan emniyet güçlerimiz, her koşulda vatandaşlarımızın yanında ve hizmetindedir. Üstlendiği bütün görevlerde üstün başarılara imza atan, aziz milletimizin huzur ve güvenliğini emanet ettiğimiz, gurur kaynağımız olan Polis Teşkilatı’mızı daha ileriye taşımak ve desteklemek için, hep birlikte elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.    

Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatı’mızın 175. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşmüş olan kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Tüm emniyet mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Yorumlar (4)
Alphan İnan 1 yıl önce
Vatan,Millet ve Devlet için,canı pahasına vazife yapan,Kahraman Emniyet Mensuplarımızın,Polis Haftası kutlu olsun.Allah(C.C)onları her türlü beladan korusun.İnşa Ellah.
TARAŞ KÖYLÜ 1 yıl önce
Polis kadeşlermizin polis haftasini kuklarim
Düzceli 1 yıl önce
Sayın Valim İnşaatlarda çalışanlar var..Hiç bir önlem yok ..Kimse maske takmıyor..Yemek ve çay molalarında beraber yanyana mesafesiz oturuyorlar...Denetim yapılması şart bence...
Vatandaş 1 yıl önce
Allah razı olsun devletden
16°
az bulutlu