banner851

banner614

VALİLİKTE REFERANDUM TOPLANTISI

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı 16 Nisanda yapılacak olan Halkoylamasının huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi için ‘Referandum Güvenliği Toplantısı’ yaptı.

banner846
Gündem 06.04.2017, 11:27
1022
VALİLİKTE REFERANDUM TOPLANTISI
banner844

Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında bugün Valilik Makam Toplantı Salonunda, anayasa değişikliğinin halkoyuna sunulması ile ilgili 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandumun huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi için ‘Güvenlik Toplantısı’ yapıldı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, toplantıda referandum ile ilgili her türlü tedbirin alındığı, çıkabilecek muhtemel olayların değerlendirildiği belirtildi. Oylama öncesi, sırası ve oylama sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak mülki idare amirleri ile polis ve jandarma teşkilatına düşen önemli görevler bulunduğunu ifade eden Dağlı, en küçük bir olumsuzluğa meydan vermemek için tedbirlerin bir kez daha gözden geçirileceğini kaydetti.

Toplantıya Vali Yardımcıları Hasan Bağcı ve Turgut Serimer, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Yılmaz Özdemir, İlçe Kaymakamları ve güvenlik kuvvetleri yetkilileri katıldı.

Yorumlar (0)