banner851

banner955

“Yetkisini Kişisel Çıkarları İçin Kullanıyor”

Akçakoca yolu konuralp mevkiinde bakkal işleten Cemalettin Sertoğlu, Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan ile arasında yaşanan husumetten dolayı bakkal dükkanının mühürlendiğini iddia etti.

Gündem 05.10.2009, 20:05
171
“Yetkisini Kişisel Çıkarları İçin Kullanıyor”

Konuralp'e bağlı Sertoğlu mahallesinde bakkal işletmeciliği yapan Cemalettin Sertoğlu, Birkaç gün önce Konuralp Belediyesi Zabıta Ekiplerinin iş yerine gelerek evrak kontrolünde bulunduğunu söyledi. Evraklarının içinde çalıştırma ruhsatı bulunmadığını gören ekipler Cemalettin Sertoğlu'nun bakkalı için tutanak tuttular. Sertoğlu bunun üzerine Konuralp Belediyesine giderek Çalıştırma Ruhsatı almak için başvurdu ancak çok geçti çünkü bugün Zabıta ekipleri tekrar Sertoğlu'nun bakkalına gelerek mühürlediler.

Sertoğlu çalıştırma ruhsatı olmayan bir sürü işletmeci var neden benim dükkanım kapanıyor diyerek” Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan ile aramızda yurt davası yüzüne husumetimiz var. bunun için benim bakkalımı kapattırdı. Yetkisini kişisel çıkarları için kullanıyor. Ancak bu  yaşananlar bu şekilde noktalanmayacak savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
19
açık