banner851

banner614

YILMAZ OY FARKININ ARTTIĞINI SÖYLEDİ

banner619

Düzce’de oyların sayılması sona erdi. Milliyetçi hareket Partisi Milletvekili Ümit Yılmaz da Düzce Adliyesi önünde yaptığı açıklamada, sayımlar neticesinde artı oya geçtiklerini belirterek, “Bize gelen son bilgilere göre oy farkının 300’e çıktı” dedi.

banner846
Gündem 27.06.2018, 12:44 27.06.2018, 15:47
3986
banner844

24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti’den Merkez İlçe Seçim Kurulu’na gelen itiraz üzerine başlayan oy sayım işlemi dün gece saatlerinde sona erdi.

Seçimlerin ardından Düzce’deki 3 vekilde biri seçilen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Ümit Yılmaz da bugün Düzce Adliyesi önünde bir değerlendirmede bulundu.

Oyların sayım işlemi süresince seçim kurulundan bir an olsun ayrılmayan Yılmaz şunları kaydetti:

“Bize gelen bilgiler ve takip ettiklerimiz kadarıyla Merkez İlçe’nin sayımı bitti orada da art 5 oy daha kazandık. Karar elimize ulaştı. Yığılca’da artı 15 oy daha kazandık yapılan sayımlar neticesinde. Gölyaka’nın sonuçları henüz ulaşmadı. Şimdi İl Seçim Kurulu’nun kalan ilçeler hakkındaki kararını bekliyoruz. Zannediyorum sayıldığında yine artıya geçeceğimizi tahmin ediyoruz. Bize gelen son bilgilere göre 300’ün üzerine çıktı oy farkı. Şu anda her şey bizim için olumlu. Sadece oyalamalarının geçmesini bekleyeceğiz. Bütün kurullarımızla, genel merkezden gelen avukat arkadaşlarımız, vatandaşlarımızla beraber biz de sonucu almayı bekliyoruz.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (16)
Gümüşovalı 3 yıl önce
Ak partinin sonuca itiraz etmesi doğru değildi ama sorun şu ki hep 3 Millet vekili çıkardığımızdan bu duruma alışıkta değillerdi oyları değil millet vekili adaylarını sorgulasınlar aradıkları cevap orada.
Akp li 752 3 yıl önce
Hayırlı olsun rabim yar yar yardımcınız olsun
Doktorrrrr 3 yıl önce
Ümit akşam yatarken vekildi sabah kalktı gerçek meslegine döndü olacak demedi demeyin akp bunu burda yer
ÇAP MESELESİ 3 yıl önce
Düzce vekillerinin durumu bu işte.ittifak yaptığın partiye defalarca itiraz etmeyi marifet zannediyorlar.yazık belediye seçimlerine iyi çalış mhp oylar size
Recep 3 yıl önce
İktidar bizim üç vekil bizim belediye bizim sonra yüzde onbeş oy kaybet 200 oyla vekil alacam diye oy say ayıp beyler . Sonra bu adamlar olmasa Reis başkan seçilemezdi oturun yerinize.Bu seçimin tek mağlubu akp teşkilatlarıdır. Ak parti belediyelerle geldi ve yine bunlarla gidecek herhalde yapmayın gözünüzü seveyim.
Serdar 3 yıl önce
Ben bir oy recep tayyip erdoğana bir oyumuda MHP YE VERDİM EĞER AK PARTİ İL YÖNETİMİ AKLINI BAŞINA ALIP ADAY KONUSUNDA TİTİZ DAVRANMASSA YEREL SEÇİMDE DÜZCENİN BİR ÇOK İLÇESİNDE MHP OLUR
Taner Atasoy 3 yıl önce
Bu yapılanlar hiç hoş olmadı ittifaka yakışmadı
Duzce 3 yıl önce
Hayirli olsun umit yilmaz secilmistir.hemde akp lilerin oylariyla bu akp ye ders olsun 3 vekil akp nin olsa ne olacak baska partiden bir vekil milletin lehine hizmeti artirir hayirlu olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık