Seçim sürecini yakından gözlemlemek, son kararı verecek olan vatandaşın öngörülerini sormak üzere, Öncü Haber Ekibi, İlçe İlçe, Belde Belde gezerek vatandaşlara mikrofon uzatmaya devam ediyor.

Bu çerçevede son durağı Beyköy Beldesi olan Haber Ekibimiz, Beyköylü vatandaşlara Yerel Seçimlere yönelik öngörülerini sordu.

Beyköylü vatandaşların büyük bir çoğunluğunun değişimden yana tavır aldığı değerlendirilirken, Beldenin küçük ve herkesin birbiriyle yakın ilişkide olmasından dolayı mikrofona konuşmak istemedikleri gözlemlendi.

428641064 122127985334141471 3209554255886460237 N Removebg Preview

Bununla birlikte, Öncü Haber Mikrofonuna konuşan Beyköy halkı şunları söyledi…

Ömer Akdemir: Bence Fatih Ocak olmalı. Onu öngörüyorum, yakıştırıyorum da zaten belediyenin içinden geliyor kendisi. Belediyeciliği bildiğini biliyorum.

Muzaffer Yılmaz: Hepsi dostumuz ayrım yapamam. Hayırlısı kimse o gelsin.

Feyzullah Toprak: Kim olursa olsun. İnşallah hayırlı olur. Hepsini seviyorum, hepsini destekliyorum.

Selami Keskin: Hak eden kazansın. Halkın tercihi önemli.

Ali Demirci: Fatih Bey’i öngörüyorum.

Hakan Korlaman: Allah bilir bacım biz bilemeyiz. Hatice Kudal

429889590 716794847107720 742266236856530829 N Removebg Preview Removebg Preview

Ali Türkyılmaz: Kimseye bir şey diyemem hepsi benim adamım.

Sabahattin Akyüz: Burada Osman Kılıç çalıştı hakkını yiyemeyiz. Hayırlısı kimse o gelsin isteriz.

Beyköy’lü vatandaş: Kim olursa olsun. Benim ne başkana ihtiyacım var ne muhtara. Kendi işimizi kendimiz görüyoruz. Başkan olmuş olmamış, bina burada ama içerinde adam olmadıktan sonra ne olacak. Verdik de ne oldu 3 dönemdir belediye başkanı ne yaptı veya ne yapacak? Oy bile kullanmayacağım, oyum ziyan olur.

Bayraktar Yılmaz: Ben kendimi görmek isterim.

Ekran Alıntısı Removebg Preview (2)

MUAMMER KÖSE: Beyköy Belediye başkanı olarak Osman Kılıç’ı ön görüyorum. 15 sene az geldi, bir 5 sene daha yapması lazım. Biz değişimden yanayız, değiştireceğiz bu sefer. Zamanla bir öncekini değiştirmiştik, bunu da değiştireceğiz.

RIDVAN UYKUSUZ: Hepsi de tanıdıklarımız, kıyamıyoruz hiçbirine. Bakalım daha 1 ay var, seçime düşünüp tanışıp vereceğiz birine oyumuzu.

BARIŞ SAVAŞ KAN: Ben AK Parti tarafı değilim. Artık neden derseniz, bugün 1 kilo etimizin yarım milyar olduğunu görüyoruz. Yani en büyük paramız 200 TL’nin markette bir ölü tavuk aldığını görüyoruz. Onun için bu konuda karar veremiyorum.

ERDAL UYKUSUZ: Şimdiye kadar olanlar hiçbir şey yapmadılar, doğru düzgün en güzeli halka başkanlık yapacak, bunlar rauntta değil. Biz öyle istiyoruz ki, halk için çalışmalı, çevreye bir şeyler yapmalı. Öyle insan seçilse, benim hiçbiri değişmez. Herkes aday olabilir ama tabi gizli oy veririz.

YEŞİL VADİ’DE ÇOCUKLARA ÖZEL SİNEMA YEŞİL VADİ’DE ÇOCUKLARA ÖZEL SİNEMA

BİLGİ TUNA: Beyköy Belediye Başkanı olarak Fatih Ocağ’ı ön görüyoruz. Daha genç adam, çalışkan çalışır, yani ekibiyle beraber.

SİYAMİ TEMİZ: Çoğunluk ne derse, o olur zaten, ben olsun desem de olmaz yani. Benim ön gördüğüm Fatih Ocak genç adam, hem de değişiklik olsun.

ALİ PARLAK: Ben 16 yaşında beri Ocaktayım. Belediyelerde MHP’den başka partiye oy vermedim. Genel seçimde de sadece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyorum, başkasına da oy vermem.

MUAHMET TUNA: Ben bu sene demokratik hakkım olan seçme hakkını kullanmayacağım.

HİDAYET İLHAN: Ben kimseye oy vermeyeceğim, verdik te ne oldu? Beyköy’de MHP’nin kazanmasını isterim.

MEHMET ALTINOK: AKP ile MHP olmasın, gerisi fark etmez. Benim görüşüm bu.

MUSTAFA ÖZTÜRK: Bana göre hepsi boş, kimse kazanmasın çünkü biz kaybettik, onlarda kaybetsinler.