FİLİSTİN’İN MÜSLÜMANLAR İÇİN ÖNEMİNİ ANLATTI FİLİSTİN’İN MÜSLÜMANLAR İÇİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Sağlığın gülen yüzü Özel Çağsu Düzce Hastanesi tarafından, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, hastane bahçesinde tören düzenlendi.  Düzenlenen tören Gazi  Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gaziler için Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

2eda3d46-a9b4-4732-9cfa-0d79a79eaf5d

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Rıfat Can Öztürk, Prof. Dr. Burhan Yazı ve Hastane İşletme Direktörü İsmail Altın’ın günün anlam ve önemine dair yaptıkları konuşmaların ardından hastane personeli tarafından marşlar eşliğinde Türk Bayrağı açıldı ve gökyüzüne kırmızı beyaz balonlar bırakıldı.

Hastane içerisinde “Cumhuriyet ve Atatürk Köşesi” oluşturulurken, kurulan alan, hasta ve hasta yakınları tarafından yoğun ilgi gördü. Hasta ve hasta yakınları gün Atatürk ve Cumhuriyet köşesinde, gün boyunca hatıra fotoğrafları çektirdi. Ayrıca misafirlere Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştirilirken, çocuklar için de yüz boyama etkinliği hazırlandı.

3161c82a-f22f-401b-8398-c829ad356b5e

Hastane personeli kutlamalar kapsamında, Orman Genel Müdürlüğü ve Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nün destekleriyle Muncurlu - Musababa Köyü Fidanlık Alanında, Cumhuriyetin 100’üncü yılına ithafen 100 adet Çınar Ağacı dikimi gerçekleştirdi.

Törenlerle ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Hastane İşletme Direktörü İsmail Altın, “Çağsu Hastanesi olarak, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını coşkuyla kutluyoruz. Hem kurum içi etkinliklerimizle, hem de Düzce’ye yüz fidan armağan ederek, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını kutlamaya başladık. Çağsu Hastanesi olarak Cumhuriyet’in yüzüncü yılında, tüm Türk halkına esenlikler diliyor, Cumhuriyet Bayramı’nı canı gönülden kutluyoruz” diye konuştu.

ab9345b4-926d-4e28-ae10-20186ce773e2

Dr. Ayşenur Otlu ise, “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını kutlamak için beraberiz. Arkadaşlarımızla yüz çınarımızı beraber yeşertmek için geldik. Yüz çınarımızı, büyük umutlarla, sağlıkla ve mutlulukla, devletimizin de daha nice yüz yıllara olması adına bayramımızı kutlayacağız” şeklinde konuştu

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişiler Müdürü Merve Konak ise “Çağsu personellerimizle beraber, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına özel, yüz adet fidan dikimi gerçekleştirdik. Çınar ağacının anlamı sonsuzluk ifade ediyor. Çağsu ailesinin artık bir ormanı olacak diyebilirim” açıklamalarında bulundu.

5b8aee26-18d2-4fa7-a5e7-6faf5cec55bd

HABER: Savaş ARI