CEZASI CEP YAKIYOR CEZASI CEP YAKIYOR

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’dan kendisinin hazırlayıp sunduğu  Yorumluyorum programında geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında 24 Erzincanspor’dan ağır bir yenilgi alan Düzce Cam Düzcespor’a destek geldi. 
Öncü TV Ekranları, 100.2 Radyo Öncü ve Öncü Medya sosyal ağlarıyla geniş kitlelere ulaşan Yorumluyorum programının Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Ünsal, Düzce Cam Düzcespor’un kentin bir markası olduğunu ifade etti. Alınan mağlubiyet sonrası gelen tepkilere değinen Ünsal, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
“Düzce Cam Düzcespor’un bir maçı oldu. 6- 0 yenildik. En kuvvetli takımları yendik, ligde en alt seviyedeki takımdan gol yedik. Bu bir tesadüf mü? Değil. Teknik direktör değiştikten sonra futbolculara bir hâl oldu. Düzce Cam Düzcespor yenildiği zaman biz üzülüyoruz. Bunun üzerinden siyaset yapmanın, riyaset yapmanın, iktidar mücadelesi vermenin anlamı yok ki. Ancak ihanetin mükafatı olmaz, bedeli vardır ödenir ödettirilir. Birkaç tane futbolcu yapılan değişikliklerden sonra bu tür manevraya gittiyse, bunda da bizden bir el varsa yazık. Düzce Cam Düzcespor kimin elinde olursa olsun, Düzce’nin bir markası. Bir musibet yaşandı, nasihat çıkaralım. Biz olan hukuklara sahip çıkmazsak biz olamayız. Yönetimi, gidişatı eleştirebilirsiniz ama mağlubiyete sevinmemeliyiz, rezil olmaya sevinmemeliyiz. Düzce Cam Düzcespor inşaların enaniyetinin ve beklentilerinin karşılık bulacağı bir konumdan daha da büyük yerde. Bolu’ya bağlıyken biz Düzceliydik, Düzce il oldu biz bunu unuttuk, bunun birileri tarafından hatırlanması lazım.”
HABER: Savaş ARI