Düzce’de uyguladığı uluslararası programlarla eğitimde başarının adresi olan ve öğrencilerini spor-sanatla da destekleyen Özel Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte, gözbebeği eğitimcilerine keyifli bir akşam yaşattı. Diğer yandan Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu Kurucusu Selim Çelik’in, okul idarecileri ile birlikte ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduğu Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, özel okulların eğitimdeki payının çok önemli olduğunu vurgulayarak, ihtiyaç duyulan her konuda destek sözü verdi.


Türkiye’nin nitelikli özel eğitim kurumlarının başında gelen ve sadece eğitimde değil spordan sanata birçok branşta fark oluşturan Özel Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu, Düzce’de başarı hikayelerine yenilerini ekliyor. Dünya standartlarındaki eğitimin Türkiye’deki adresi olan başarılı kurum, uluslararası programlarla öğrencilerini desteklerken, tecrübeli eğitimcileriyle anaokulundan liseye kadar gelecek nesilleri en güzel şekilde yetiştirmeye odaklanıyor.WhatsApp Image 2023-11-28 at 15.59.03
 

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİ

“AMACIMIZ SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İNŞA ETMEK” “AMACIMIZ SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İNŞA ETMEK”


Her zaman personel motivasyonunu ön planda tutan Özel Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu yönetimi güçlü ve donanımlı öğretmen kadrosunun 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü düzenlediği etkinlikle kutladı. Okul yönetiminin organize ettiği yemekte tüm öğretmenler bir araya gelerek eğitimci olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadı. Okul idarecileri tarafından günü anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmalarda, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, cumhuriyeti koruyacak ve ilelebet yaşatacak aydın nesiller yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden Özel Düzce Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu öğretmenlerine emekleri için teşekkür edildi.IMG_9238
 

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYDIN’A NEZAKET ZİYARETİ


Öte yandan Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu yönetimi, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 
Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu Kurucusu Selim Çelik, Lise Müdürü Melih Sayar, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Aysun Türker, İl Müdürü Aydın ile makamında bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın nezdinde Düzce’deki tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu Kurucusu Selim Çelik ve beraberindeki heyet, yakın zamanda göreve başlayan İl Müdürü Aydın’da görevlerinde başarılar diledi. 
 

DÜZCE’DEKİ TÜM OKULLARA HEP DESTEK TAM DESTEK


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın da özel okulların eğitimdeki payının çok önemli ve kıymetli olduğunu belirterek, Düzce’ye hizmet eden okullara desteklerinin tam olduğunu vurguladı.
Ziyaret, günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.IMG_9238