2015-2017 yılları arasında Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Optimal Proje Yönetimi AŞ, bu başarısının tesadüf olmadığını gösterdi.

2017 yılında, TOBB ve TEPAV'ın iş birliğinde belirlenen en hızlı büyüyen şirketlerin ilk üç sırasında yer alan Optimal Proje Yönetimi ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sahibi ve yönetim kurulu başkanı Burhan Özdemir, son olarak 95 milyon dolarlık işe imza attı.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 20.03.30 (1)

Suudi Arabistan’daki iyileşen ilişkiler sonrası Yaklaşık Yatırım Bedeli 95 Milyon Dolar olan Mekke’de 110.000m2 Otel Projesi imzası Türkiye Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Suudi Arabistan Ticaret Bakanı El Kassabi himayesinde atıldı. İmza töreni için geçtiğimiz Pazar günü Suudi Arabistan’a giden Burhan ÖZDEMİR, Mekke’de yapılacak olan 110.000’m2lik otel inşaatının yaklaşık yatırım bedelinin 95 milyon dolar olduğunu ve yakın zamanda proje çalışmalarına başlanacağını ifade etti.

YILIN İLK HASADINA İL MÜDÜRÜ UZUN DA KATILDI YILIN İLK HASADINA İL MÜDÜRÜ UZUN DA KATILDI

Akçakoca sevdalısı ve Akçakoca’nın gururu hayırsever iş insanı Burhan Özdemir, başta Akçakoca Orhan Özdemir Fen Lisesi olmak üzere birçok eğitim yatırımı ile eğitim alanında da yardımlarını sürdürüyor. Annesinin adına Yalı İlkokulun yerinde yeni bir okul inşa eden Özdemir, Akçakoca Lisesi, Turgut Özal Anadolu Lisesi gibi birçok okulun projesini bedelsiz üstlenmiş durumda.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 20.03.30

Eğitim alanındaki hayır işlerinin yanında Düzce ve Akçakoca birçok hayır işini üstlenen Özdemir, birçok ihtiyaçlı aileye de ayni ve nakdi yardım yapmaya devam ediyor.

Mekke'de yapılacak yeni projeyi ilerleyen dönemde yeni yatırımların takip edeceği öğrenildi.