Düzce Valisi Selçuk Aslan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İlçe ziyaretleri kapsamında Çilimli ilçesine çıkartma Vali Aslan’ın buradaki ilk durağı Çilimli Kaymakamlığı oldu. İlçede devam eden yatırımlar ve sorunlar hakkında Kaymakam Vekili Haluk Çakmak’tan bilgi alan Vali Aslan, Ardından Çilimli Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.

F6Ept8kXsAAZ5gs

Belediye binası önünde Belediye Başkanı Muhsin Yavuz tarafından karşılanan Vali Aslan, buradaki temaslarının ardından, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından inşası devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşaatı, Millet Bahçesi İnşaatı ve Kentsel  Dönüşüm şantiyesinde  incelemelerde bulundu.

Şehit ailesini unutmadı…

F6EiH3JX0AAc4hj

Vali Aslan, ilçedeki temasları sırasında 1999 yılında şehit düşen Ktp. Er Bülent Ünlü’nün ailesinin ziyaret etti. Vali Aslan’ın ziyareti sırasından şehit Ünlü için Kur’an-ı Kerim tilaveti okunarak dualar edildi.

F6Ejf14XkAAjESv

Vali Aslan ardından ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek,  sorunlarını diledi.

F6FBZoqWMAAY6Bx

İlçedeki temaslarına İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile devam eden Aslan, ilçenin asayiş konuları ile ilgili brifing aldı.

F6FPtVDX0AAcu1b

Vali Aslan’a Çilimli ziyareti sırasında İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç, Çilimli Kaymakam Vekili Haluk Çakmak, Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve diğer kurum amirleri eşlik etti.

HABER: Savaş ARI

Editör: Savaş Arı