Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a geçtiğimiz günlerde yaptığı bir haberden dolayı Akçakoca’da kendini bilmez bir grup tarafından yapılan çirkin saldırıya karşı tepkiler büyümeye devam ediyor.

Yapılan saldırıya ilişkin ilk tepki Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nden geldi. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş; “Düzce Gazeteciler Cemiyeti olarak konunun takipçisi olacağız ve suçluların en ağır şekilde ceza alması için çalışacağız.” dedi. Keleş açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'a, Akçakoca'da üç kişi tarafından yapılan saldırıyı kınıyoruz.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, yaptığı bir haber nedeniyle Akçakoca'da 3 kişinin saldırısına uğradı.  Darp edilen meslektaşımız alınan rapordan sonra üç kişiden davacı ve şikâyetçi oldu.

Bilinmesini isteriz ki, hiçbir meslektaşımızın işini yaptığı için şiddete maruz kalması tarafımızdan kabul edilemez. Her ne kadar Başkan Vekili meslektaşımız davacı olsa da bizlerde Düzce Gazeteciler Cemiyeti olarak konunun takipçisi olacağız ve suçluların en ağır şekilde ceza alması için çalışacağız.

Yaşanan bu çirkin saldırıyı şiddetle kınıyor, yaralanan meslektaşımız Sadullah Ünsal'a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.”

NE OLMUŞTU?

https://www.oncurtv.com/unsala-yaptigi-haber-den-dolayi-saldirdilar