Düzce’de uzun yıllar saç, türban tasarım merkezi ve bayan kuaför salonu olarak hizmet veren ve kadınların uğrak adresi olan Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü yeni adresi olan Camikebir Mahallesi 657. sokakta hizmete açıldı.

Ekran Alıntısı-24

İşletmenin açılışına AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Öncü Haber mikrofonuna konuşan işletmenin sahibi Derya Erdur Altay, açılışa katılım sağlayan her kese teşekkür etti.  Altay, Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü olarak her zaman kaliteyi ön planda tutuklarını söyledi.

2-55

“35 senedir bu mesleği yapıyorum” diyen Altay, “Bizim dükkânımız başka bir yerdeydi, depremde ağır hasar aldık. Ağır hasar alınca burayı yenilemek zorunda kaldık. Yeni dükkânımıza geçtik. Kuaför anlamında her türlü işlemimiz var ama güzellik olarak güzellik salonlarının yaptığı işlemlerin hiçbiri yok bizde sadece kuaför hizmeti vermekteyiz. Türban tasarımı, boya, ombre, sadece protez tırnağımız var. İlerleyen zamanlarda diğer işlemleri de yapacağız İnşallah. Çünkü mekânımız çok büyük. 280 metre kare gibi bir mekânımız var” ifadelerine yer verdi.

Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü, yapılan dualarla işletmenin açılışı Ayşe Keşir tarafından gerçekleştirildi.

HABER: Savaş ARI