Düzce Belediyesi Spor Akademisi Rafting takımı, İtalya’da düzenlenecek olan Rafting Dünya Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek için Rize’de gerçekleştirilecek olan Milli Takım kampına gidiyor. Kamp öncesinde sporcuları ağırlayan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, hem kamp döneminde hem de dünya şampiyonasında sporculara başarılar diledi.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Türkiye Kano Federasyonu tarafından Melen Çayı'nda düzenlenen Dünya Şampiyonası Seçmeleri Etap Yarışları'nda Türkiye şampiyonu olan Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcuları ile bir araya geldi.
d983ee47-f5ad-4169-8f46-242791ef54af
Kocaman’ın makamında gerçekleşen ziyarette Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yasin Tüfekçi, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, Spor Akademisi Müdürü Tamer Elmacı, Spor Akademisi Rafting Antrenörü Birol Tepe ile sporcular Kağan Keskin, Nihat Taşkan, Ozan Onur Şahin, Yasin Aydın, Samet Taşkan hazır bulundu.

10cbc9d4-a238-438b-8d64-511e98665972

Başkan Yardımcısı Kocaman, ziyarette, pazartesi günü itibariyle Rize ilinde gerçekleştirilecek olan milli takım kampına gidecek olan sporculara Düzce’deki müsabakaları başarı ile tamamlayarak Türkiye Şampiyonu olmalarından ve Düzce’ye gurur yaşatmalarından ötürü tebrik ve teşekkürlerini ileterek hem kamp dönemi hem de İtalya’da düzenlenecek olan Rafting Dünya Şampiyonasında aynı başarı dileklerini paylaştı.

Milli takım sporcuları ise Kocaman’ın kendilerine gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkürlerini ileterek, Dünya Şampiyonasında Türkiye ve Düzce’yi en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdi.