Önümüzdeki 31 Mart Yerel seçimlerine yönelik süreçte Düzce siyasetinde baş döndüren gelişmeler yaşanıyor. İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarının isimlerini belirleyen AK Parti, art arda gelen istifa haberleri ile sarsıldı.

Yığılca ilçesinde birçok üye AK Parti’ye istifasını sunarken, istifa edenlerin arasında AK Parti Yığılca Kadın Kolları Başkanı Aslı Kuru da bulunuyor.  Kuru'nun yanı sıra Gümüşova Kadın Kolları Başkanı  Fatma Say da görevinden çekilme kararı aldı. Her iki Kadın Kolları Başkanının istifaslarının yapılan yanlışlıklardan ötürü İl teşkilatına ve Ayşe Keşir'e karşı oluşan tepkilerden dolayı olduğu öne sürüldü. 

Yaşanan bu gelişme tazeliğini korurken, bir istifa da Gölyaka ilçesinde yaşandı. İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç’un İGM üyeliği için Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından göreve getirilen Necati Çakmak da görevinden istifa etti.

AK Parti’de ilçelerde yaşanan bu istifaların 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerinde sandığa nasıl yansıyacağı ise merak konusu oldu.

ARAÇ HAREKETLİLİĞİ DEVAM EDİYOR ARAÇ HAREKETLİLİĞİ DEVAM EDİYOR

HABER: Savaş ARI