Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Konuralp bölgesinde bulunan antik tiyatroda yürütülen arkeoloji kazı çalışmalarında ortaya çıkartılan yeni bulgular, Düzce’nin tarihine ışık tutuyor. Düzce’nin turizmde gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan Antik Tiyatro, aynı zamanda yeni evlenen çiftler ve girişimci genç iş adamları için ürünlerini tanıtmak adına, açık stüdyo haline geldi.

Düzce’de kurdukları özel bir atölyede üretilen Soü Freanq Line markası ile yeni nesil sokak modası giyim ürünlerini Türkiye geneline pazarlayan Düzceli Genç Girişimci İş İnsanı Arafat Tandoğan, ürünlerinin katalog ve reklam çekimlerini, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den aldığı özel izinle Antik Tiyatro’da yaptı.

Katalog ve reklam çekimlerinde, Düzce’den ve il dışından çok sayıda manken kullanıldı. Özellikle il dışından getirilen mankenler, Konuralp’in tarihi dokusuna hayran kaldı. Katalog ve reklam çekimlerinin yönetmenliğini ise özellikle gençlerin yakından tanıdığı Laf-ı Buğra yaptı.

Katalog ve Reklam çekimlerinde, Soü Freanq Line markası ile Düzce’de üretilen ve özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği yeni nesil sokak modası giyim ürünleri tanıtıldı.

Konuralp Antik Tiyatro’nun da Türkiye genelinde tanıtımına katkı sağlayacak olan katalog ve reklam çekimleri ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan Düzceli Genç Girişimci İş İnsanı Arafat Tandoğan, “Düzce’de kurduğumuz atölyede, özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği yeni nesil sokak modası ürünlerinin tanıtımı için Konuralp bölgesinde bulunan ve arkeoloji kazılarının devam ettiği antik tiyatroda yapma kararı aldık. Bunun için de Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü’den özel bir izin aldık. Bize bu imkanı tanıdığı için Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz. Biz ürünlerimizi Türkiye genelinde pazarlıyoruz. Yani burada çekilen katalog ve reklam çekimlerinin, Konuralp’in tarihi güzelliklerini de Türkiye genelinde tanıtılmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI