Düzce Belediyesi Ulaşım AŞ bünyesinde, Şerefiye Mahallesi’nde hizmet veren katlı otopark, vatandaşlardan gelen şehir içi otopark şikâyetlerinin artmasıyla, harekete geçerek vatandaşların imdadına koştu.

Oto 1

3 katlı, 250 araç kapasitesiyle sabah 7’den gece 11’e kadar hizmet veren Katlı Otopark, 7/24 Güvenlik Kamera sistemiyle her an korunuyor.

 SAATLİK ÜCRET YOK!

 Vatandaşların, diğer otoparklardan en çok şikâyet ettiği konuların başında gelen saatlik ücret uygulaması, Katlı Otopark ’ta uygulanmıyor.

Oto 5

YAĞMUR, ÇAMUR ENDİŞESİ YOK!

 Kapalı olması nedeniyle, olumsuz hava şartlarından etkilenmediği araçlar, gün boyu güvenli bir şekilde park edilebiliyor.

Şehir merkezine birkaç dakikalık mesafede bulunan Katlı Otopark, fiyat tarifesi, hizmet standartları ve ulaşım kolaylığı nedeniyle, vatandaşların ilgisini çekiyor.

Oto 7

“ÜRETİCİLER KENDİ İŞLERİNİN PATRONU OLABİLECEK” “ÜRETİCİLER KENDİ İŞLERİNİN PATRONU OLABİLECEK”

Vatandaşların otopark sorununu ortadan kaldırmak ve mağduriyetlerini gidermek adına uygulanan bu sistemde, aylık ve yıllık abonelik tarifeler de bulunuyor.

Oto 2Jpg

Konuyla ilgili olarak Öncü Haber Mikrofonuna açıklamalarda bulunan Düzce Belediyesi Ulaşım AŞ Otoparklar Müdürü Ersin Caner, vatandaşlardan gelen otopark şikâyetlerine çözüm üretmek adına kar amacı gütmeden bu sistemi hayata geçirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Katlı otopark 250 araç kapasiteli olmakla beraber, Düzce halkına hizmet etme noktasında kendisini her gün yenileme çalışması içerisindedir. Güvenlik sisteminde,  25 adet kamera mevcuttur. Yağmurdan ve çamurdan etkilenmeden vatandaşlarımız, güvenli bir şekilde araçlarını park edebilirler. Sabah saat 07.00’dan, gece 11.00’a kadar hizmet vermekteyiz. Aylık, altı aylık ve yıllık olmak üzere, abone sistemimiz mevcuttur. Bölgemiz araç sayısının fazla olduğu bir yer, burada bir ihtiyaç gereği oldu, bize de hizmet odaklı bu otoparkı açma zarureti ortaya çıktı. Vatandaşlardan geri dönüşler gayet olumlu. Çünkü güvenlik sistemimiz, çalışan ve işini takip eden personelimizle beraber, hizmet etmeye çalışıyoruz.”

Oto 3Oto 8

Haber – Ahmet Çelik

Kameraman – Zeki Aşıkoğlu

Fotoğraf – Emirhan Töngel