banner851

banner614

“REHAVETE KAPILMAYIN” UYARISI

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede son 10 gündür yeni tip koronavirüs (COVİD-19) vakası bulunmadığını açıkladı. Şahin, rehavete kapılmama uyarısı yaparak vatandaşlardan “Lütfen tedbirlere uymaya devam edelim” ricasında bulundu.

banner619
Kaynaşlı 30.01.2021, 14:17 30.01.2021, 14:23
2086
“REHAVETE KAPILMAYIN” UYARISI

Yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan yeni tedbir ve kısıtlamalar tüm yurtta yayılımın önüne geçerken Düzce’de de günlük yeni vaka sayıları günlük 15’e kadar düşerken 13 Ocak’ta mutasyona uğramış virüs varyasyonunun görüldüğü Kaynaşlı ilçesi için müjdeli haber de Belediye Başkanı Birol Şahin’den geldi.

Başkan Şahin son 10 gündür Kaynaşlı’da pozitif vakaya rastlanmadığını merkez ve köylerde de hiçbir aktif hasta kalmadığını duyurdu.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Şahin, “Kıymetli hemşehrilerim; Son 10 gündür Kaynaşlı' mızda pozitif vaka sayısı sıfır olup ilçemiz merkez ve köylerinde aktif hastamız bulunmamaktadır. Lütfen tedbirlere uymaya devam edelim” diyerek rehavete kapılmama uyarısı da yaptı.

Şahin, “Kovid19 salgını ile mücadelede sabır, özen ve dikkatle kurallara uyarak elde ettiğimiz kazanımları koruyarak aynı kararlılık ve sorumlulukla rehavete kapılmadan kurallara uymaya devam ederek bir an önce normal hayata döneceğimize inanıyoruz.  Maske, Mesafe, Hijyen vazgeçilmez tedbirimiz” sözleriyle tedbir ve kurallara devam edilmesinin önemine dikkat çekti.

Şahin, bu başarıda başrolü oynayan sağlık çalışanlarına, polis, jandarma, zabıta, filyasyon ekipleri, özel güvenlik görevlileri ve kurallara uyan Kaynaşlılılar’a teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Düzce 8 ay önce
Şu adamın utanmadan reklamını yapiyosunuz. çağdaş dünyada olmaması gereken insanlar belediye başkanlığı yapıyor.vayy benim şehrim vay benim ülkem
Burak 8 ay önce
Atma Şahin Yeşiltepe köyü ne olacak
Yanlış bilgi 8 ay önce
Filyasyon ekibinde olmasam inanacam, son 10 gündür vaka mı yokmuş, akşam akşam güldürdünüz başkanım :)
adamın teki 8 ay önce
Merak etme başkan, okullar açılır, pozitifler artar, hatta şimdi kurslar açık, buradan da 2 hafta içinde pozitif vaka görmeniz yüksek ihtimaldir.
Bilim 8 ay önce
Bizde 2 gundur cikmiyo nerde vu diyorduk.Sende olmasan öncü habersiz kalacak..