Düzce’de gün acı haberle başladı. Henüz hayatının baharında bir genç iddiaya göre intihar sonucu yaşamına son verdi.

TIRIN KASASINDAN DÜŞEN 5 TONLUK SAC ULAŞIMI AKSATTI TIRIN KASASINDAN DÜŞEN 5 TONLUK SAC ULAŞIMI AKSATTI

Olay, Kaynaşlı’nın Darıyeri Bakacak Köyü’nde meydana geldi. Köyde babaannesiyle yaşayan 27 yaşındaki Emre Çakman’ı uyandırmak için odasına giren yaşlı kadın, torununu kanlar içerisinde yerde yatarken buldu. Acılı kadının feryadını duyan komşuları hemen ev koştu. Hareketsiz şekilde yatan genç için 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunuldu. İhbar üzerine bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Acil servis ekipleri, başından av tüfeğiyle vurulduğu belirlenen Çakman’ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Cumhuriyet savcısının olay yerindeki incelemesi sonrası Çakman’ın cenazesi otopsi için adli tıp morguna kaldırıldı.

Jandarma ekipleri, şüpheli ölümle ilgili inceleme başlattı.

Öte yandan olayın intihar olabileceği üzerinde durulurken, sabaha karşı kendisini başından vurduğu tahmini göz önüne alındığında babaannesinin kulaklarındaki işitme problemi nedeniyle silah sesini duymamış olabileceği öne sürüldü.

Bir süre Kaynaşlı’da lokanta işlettikten sonra yurt dışına çıktığı öğrenilen Çakman’ın yurda kesin geri dönüş yaptığı ve çevresine yansıyan bir probleminin olmadığı bilgisi edinildi.