TOGG aracının Düzce’de ziyarete açılması programında AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, AK Parti Milletvekili Adayları Ayşe Keşir, Ercan Öztürk, Hakan Kuşçuoğlu’nun yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve vatandaşlar yer aldı.

TOGG Düzce'de (4)

TOGGU’u meraklı gözlerle Millet Bahçesi alanında bekleyen Düzceli vatandaşlar araca büyük ilgi gösterdi. Türkiye’nin ilk yerli üretim aracı olan TOGG’u kullanarak Düzce sokaklarında dolaşan Düzce Belediye Başkanı Özlü, seçimlerden önce birkaç gün daha aracın Düzce’ye geleceğini belirtti.

TOGG Düzce'de (11)

“TÜRKİYE’DE SON 20 YILDA HEP İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Programda konuşma yapan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, TOGG’un Türkiye’nin gururu olan bir proje olduğunu vurgulayarak şu ifadeleri kullandı,  Türkiye’nin otomobili Ortak Girişim Grubu Aracı, kısa adı TOGG bugün Düzce’de. Bu proje, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla başlatılan bir projedir. Bu projenin ilk yıllarında ben de bu projede görev aldım. Benden sonraki arkadaşlarda bu projeyi devam ettirdiler. Türkiye’nin gururu bir projedir. Türkiye’nin bütün fikri ve sanayi hakları, mülkiyet hakları kendisine ait bir aracı var. Bu aracı biz çok çok önemsiyoruz. Türkiye’nin kendi markası, kendi otomobili bugün Düzce’de. Düzceli kardeşlerimiz bugün aracı görecekler, ziyaret edecekler. Değerli Bakanımız Mustafa Varank ile yaptığımız görüşmede, Antep’e sözü olduğunu öğrendik. Ancak Antep dönüşü seçimlerden önceki birkaç gün yine bu araç Düzce’ye gelecek. Bugün akşama kadar Millet Bahçesi’nde aracımız sizlerin ziyaretine açık olacak. Hem içi, hem dışını görebileceğiz. Türkiye’de son 20 yılda hep ilkleri gerçekleştirdik. Türkiye’nin kendi otomobili TOGG’u gerçekleştirdik. Gerçekten biz Türkiye’ye büyük bir sıçrama yaptırmayı hedefleyen bir siyasi partiyiz. Ülkemize hayırlı olsun.”

TOGG Düzce'de (12)

“VATANDAŞLARIMIZIN ÇOK YOĞUN TEVECCÜHÜNE ŞAHİT OLDUK”

TOGG’un dünyada söz sahibi bir otomobil makası olacağını söyleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, “Gurur duyduk gerçekten. Deneyimledik az önce. Çok güzel bir deneyim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Sayın Bakanımız zaten ifade etti. Türkiye’nin vizyon projelerinden bir tanesi. Gerçekten her detayı çok ince bir şekilde düşünülmüş. Türk mühendislerin gururu inşallah çok kısa bir süre içerisinde tüm sokaklarımızda çok sık bir şekilde görmeye başlayacağız. Sokaklarda dolaşırken vatandaşlarımızın çok yoğun teveccühüne şahit olduk. İnşallah vatandaşlarımız bu projeye sahip çıkacaklar ve dünyada söz sahibi bir otomobil markası olacak Allah nasip ederse. Hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Tüm Düzce’mize de 1 gün misafir olacak inşallah. Niyetimiz bütün ilçelerimizde de dolaştırmak. Emeği geçenlerden Allah Razı olsun” şeklinde konuştu.

SJFJHSDHJSD

“AK PARTİ’MİZİN YENİ TÜRKİYE VİZYONUNUN TEMELİ ŞU ANDA ÖNÜNÜZDE”

AK Parti Düzce 3’üncü sıra milletvekili adayı Hakan Kuşçuoğlu, “Allah kısmet ederse önümüzdeki 5 yılın sonunda daha ne hizmetlerin geleceğini, teknolojide ülkemizin nerelere geleceğini düşünün” cümlesini kurarak şu şekilde konuştu; “Kıymetli Düzceliler, işte AK Parti’mizin yeni Türkiye vizyonunun temeli şu anda önünüzde. Allah kısmet ederse önümüzdeki 5 yılın sonunda daha ne hizmetlerin geleceğini, teknolojide ülkemizin nerelere geleceğini düşünün. Hepinizi bu duygu ve düşüncelerle selamlıyorum. İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde de ülkemize ve istikrara desteklerinizin devamını diliyorum. Allah razı olsun.”

HAKAFSHDFS

“BİZ DİYORUZ Kİ BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

AK Parti Düzce 2’inci sıra Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Türkiye’nin yerli ve milli otomobilinin önünde poz vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, “Ben bu otomobilin yapımında emeği geçen b aşta sayın bakanımız olmak üzere taşı taş üstüne koyan herkese şükranlarımı arz ediyorum. Biz çeşme açılışı yapmıyoruz bugün, heykel de açmayacağız. Gördüğünüz gibi Türkiye’nin yerli ve milli otomobilinin önünde gururla poz veriyoruz. Türkiye’nin şu an neler yaptığını, yeni Türkiye Yüzyılı Vizyonunu, biz diyoruz ki bizi izlemeye devam edin. Yine en iyisini biz yaparız” ifadelerini kullandı.

DERCSJSDFSDF

“TÜRKİYE’NİN 2023 – 2071 VİZYONUNUN ESERLERİ BUNLAR”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Adayı Ayşe Keşir, Türkiye’nin 2023 – 2071 vizyonunun eserleri bunlar diyerek, “Projenin ilk imzalarını atanlardan, projenin ilk olgunlaşmasını, dosyasının oluşmasında çok emeği olan Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Sayın Bakanımız. Ben onun için öncelikle kendisine hemşehriniz olarak gururlandığımızı ifade etmek istiyorum. Açılışlara, yeni araçlara yetişemiyoruz fark ediyorsanız. TOGG’u Sahaya indirdik Sayın Cumhurbaşkanı’mızın başkanlığında. Daha önceki gün Kızılelma, daha önceki gün Akkuyu Termik Santrali ve sürekli artık bunlara sizlerde yetişemiyorsunuz. Bunlar Türkiye’nin gururu. Türkiye’nin 2023 – 2071 vizyonunun eserleri bunlar.

FKJSDFD6S5F85

Türk mühendislerin, Türk çocuklarının, Türk siyasetinin, Türk idarecilerinin hepsinin ortak alın teri ve eseri. O anlamda ben de büyük bir gururla, büyük bir heyecanla duygularımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün burada, daha öncede görmüştük biz ama ben tekrar heyecanlandım. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ilk sürdüğü araç bu kırmızısı biliyorsunuz. Türkiye’nin tüm sokaklarında artık TOGG’u görmeye başlayacağız. Ben de heyecanlıyım kullanmak için. Bu gurura Düzceliler yakından tanıklık etsin istedik. Bu gurura hep birlikte ortak olacağız. Ben tekrar teşekkür ediyorum, Sayın Cumhurbaşkanımız, mühendisine, ustasına, bakanına herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. HABER- ECE MUTLU

TOGG Düzce'de (14)

TOGG Düzce'de (1)