31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda Düzce İl Genel Meclisi’nin 22 üyesinin 15’i AK Partili, 3’ü MHP’li, 3 Yeniden Refah Partili ve 1’i CHP’li olarak koltuklardaki yerini aldı.

Facebook Google Chrome 15.04.2024 15 12 57

‘SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE SANATSAL İFADEYİ BİR ARADA’ ‘SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE SANATSAL İFADEYİ BİR ARADA’

2024-2029 yılları arasında görev yapacak meclis üyeleri, bugün yeni dönem başkanını belirlemek için toplandı. Toplantıya mecliste üyesi bulunan partilerin il başkanları da katıldı.

Facebook Google Chrome 15.04.2024 15 13 37-1

Meclis başkanlığı seçiminin tek adayı, yeniden Gölyaka’yı temsilen meclis üyesi seçilen ve aynı zamanda önceki dönem İGM Başkanı olan Fazlı Koç’tu. Üyelerin tamamından destek alarak tekrar Düzce İl Genel Meclis Başkanı seçilen Koç, yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Hepiniz meclis toplantımıza hoş geldiniz. Öncelikle il genel meclis üyelerimize, il başkanlarımıza beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 5 yıl aldığımız 22 oyun 22’sinin verdiği güç ile ilimize ve ilçelerimize en güzel şekilde hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız. İl başkanlarımız ve meclis üyelerimizin şehrimize hizmet konusunda, dairemiz ve daire çalışanlarımızla genel sekreterimiz ile beraber ilimize hizmet noktasında var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tekrardan oy birliğinin tamamı ile seçildiğim için hepinize teşekkür ediyorum çok sağ olun.”