Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Yıldız, Özer Alpmen ve Recep Ali Gelinoğlu 1. OSB’de faaliyet gösteren firmalara ziyarette bulundu.

Ziyaret programı içerisinde Düzce TSO Yönetimi ayrıca Düzce Valiliği tarafından organize edilen Konteyner Üretim Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

2 (39)
Ziyaretlerde firma müdürleri ve yöneticilerle bir araya gelen Düzce TSO Yönetimi, firma yöneticilerinin öneri ve sorunlarını diledi.
Yapılan firma ziyaretleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Organize Sanayi Bölgesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren, Düzce’nin istihdamına katkı bulunan ve ilimizin ihracat rakamlarının artmasında katkısı bulunan 4 önemli firmamızı ziyaret ettik. Hem kendilerine teşekkür etmek hem de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın gelişimine fikri katkılarını almak istediğimizi kendilerine ilettik. Kıymetli görüşlerini aldık. Firmalarımızdan nitelikli istihdam, kamu teşvik ve destekleri ile Kamu-Sanayi iş birliği çalışmalarının geliştirilmesi noktasında çok değerli geri dönüşler aldık. Yapacağımız çalışmalar için değerli bilgiler edinerek ziyaretlerimizi tamamlamış olduk” ifadelerini kullandı.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, firma ziyaretlerinin belirli periyotlarla devam edeceğini ve firmalarla sıklıkla bir araya geleceklerini de sözlerine ekledi.