Bolu’da karısının kendisini aldattığını düşünen H.M. isimli şahıs, eve girdi. Eve girdiğinde karısının yanında başka bir adam gören H.M. çılgına döndü, evde bulunan şahıs ise panikle 3. kattan atladı. 1. kattaki dairenin balkonuna düşen adam yaralandı.  

A W218676 02

Olay, Semerkant Mahallesi Akıncı Sokak'ta bulunan bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu H.M. (27), dini nikahlı eşi İ.H'nin (33) kendisini başka bir yabancı uyruklu şahısla aldattığını öğrenerek eve gitti.

A W218676 04

Eve kadının kardeşiyle giden H.M., karısının yanında başka bir adam olduğunu gördü. Kadının kocasından kaçmaya çalışan A.M. ise 3'üncü kattan aşağı atlayarak, 1. kattaki dairenin balkonuna düştü. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı şahıs, bulunduğu yerden alınarak tedavisi için hastaneye kaldırıldı.

YARALI 3 KİŞİNİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR… YARALI 3 KİŞİNİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR…

A W218676 05

Öfkeli koca polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi. H.M., İ.H. ile kardeşi gözaltına alındı. Durumu öğrenen A.M'nin babası ise olay yerine gelerek taşkınlık çıkardı. Polis ekipleri babayı da gözaltına aldı. ÖNCÜ HABER/İHA

A W218676 03

Editör: Tuğba Aksoy