Düzce İl Jandarma Komutanlığı tarafından, Düzce’de yılbaşı öncesinde sahte içki üreten ve satan kişilere darbe üzerine darbe vuruluyor. Cumayeri ilçesinde sahte alkol üretimi yaptığı tespit edilen M.E isimli şahıs Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Timleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Şahsın şehir dışından litrelerce etil alkol aldığını belirleyen ekipler, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile operasyon için düğmeye bastı. Sahte içki imalatının yapıldığı adrese operasyon düzenleyen KOM ve İstihbarat Timleri, fındık kapsüllerinin altında gizlenmiş vaziyette; 24 adet 30 Litrelik bidonlar içerisinde Toplam 660 litre etil alkol, 3 adet 30 Litrelik bidon, 2 adet 19 litrelik damacana içerisinde toplam 130 litre viski, 2480 adet çeşitli boyut ve ebatlarda boş alkol şişeleri ele geçirildi.

KALDIRIM İŞGALLERİ DEVAM EDİYOR KALDIRIM İŞGALLERİ DEVAM EDİYOR

Operasyonda gözaltına alınan M.E işlemleri için Cumayeri İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi. M.E’nin işlemlerinin ardından Cumayeri İlçe Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI