Canan ve Düzce’nin sevilen iş insanı Ahmet Tarık Türkseven’in kızları Liva ile Zehra ve Bülent Koktay’ın oğulları Berat, dün akşam bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘Evet’ dedi.

IMG_2249

Düzenlenen düğün törenine CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Defterdarı  Ferit Özçelik, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Hüdaver Gösterişli, İl Genel Meclisi Başkanı Fazlı Koç, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz,  Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin,Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu,   Düzce Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber ile siyaset ve iş dünyasından birçok davetli katıldı.

IMG_2388

Genç çiftin nikah şahitliğini ise CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Av. İbrahim Kırıkçı ve Burak Kılıç yaptı.

IMG_2464-1

Törende, nikah cüzdanını Liva Koktay’a takdim eden CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, genç çifte mutluluklar dileyerek, “ Bu akşam çok güzel bir gün, iyi bir gece.  Bu hayat şartlarına, bu güzel dünyaya, birbirlerine evet demeleri bile bir anlamlıdır, çok onurlu bir şeydir. Ben genç kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Bu yürekliliği, bu canlılığı, bu samimiyeti ortaya koydukları için, canı gönülden kutluyorum. Ülkelerine, milletine, halkına, toplumuna, geleceğe samimiyetle bakmaları için kazasız belasız, uzun yıllar geçirmelerini temenni ediyorum. Onları tebrik ediyorum canı gönülden. Bayan kardeşimize evlilik cüzdanını veriyorum.  Bu işin başlangıcı anadır, ana her şeyin üstündedir, güzeldir, dostluktur, kardeşliktir, bu sevgide kendisinde mevcuttur. Bende kendisini tebrik ediyorum ömür boyu başarılar diliyorum” dedi.

IMG_2282

Mutluluklarını Öncü Haber mikrofonuna paylaşan Liva Koktay, “Bugün çok mutluyuz, bize eşlik eden ailemize, akrabamıza, tüm davetlilere çok teşekkür ediyoruz, bizleri yalnız bırakmadıkları için” diye konuştu.

IMG_2358

Berat Koktay ise, “Uzak demeyerek yakın demeyerek düğünümüze teşrif eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Biz bugün çok mutluyuz, çok heyecanlıyız, bizde bu duyguları yaşayan herkese teşekkür ediyoruz. İnşallah güzel bir düğün olacak, bugün evliliğimizi taçlandırıyoruz, teşekkür ediyoruz, sizlerde bizlere eşlik ettiniz, mikrofonlarınızı uzatarak tercüman oldunuz, teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI