Düzce Yıldız Erkekler Basketbol İl Turnuvası’nda gösterdiği üstün performansla il şampiyonu olan TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Basketbol Takımı’na Türkseven ailesinden büyük jest…

Şampiyonların hayalini Türkseven Ailesi gerçekleştirdi

Takımın rol model olarak aldığı oyuncularla buluşma hayali Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven’in desteğiyle gerçek oldu.

EuroLeague karşılaşmasını canlı canlı izlediler

Geçtiğimiz perşembe günü Türkseven’in tahsis ettiği araçla Beden Eğitimi Öğretmeni Serhat Gündüz nezaretinde İstanbul’a giden şampiyon takımın oyuncuları, Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko takımları arasında oynanan EuroLeague maçını Sinan Erdem Spor Salonu'nda canlı canlı izleme heyecanını yaşadı.

Örnek aldıkları oyuncularla bir araya geldiler

Nefes kesen karşılaşmayı büyük bir heyecanla takip eden küçük basketbolcular, maçın sona ermesiyle de Türkiye’nin en önemli basketbol takımlarından ikisi olan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko oyuncuları ile buluşma fırsatı yakaladı.

Öğrenciler örnek aldıkları yıldız basketbolcularla sohbet ederek fotoğraf çektirmenin sevincini yaşarken buna vesile olan Türkseven Ailesi’ne de teşekkür etti.

Ömer Faruk Türkseven’e teşekkür

Şampiyon takımın öğretmenleri Serhat Gündüz de, “Öğrencilerimizin bu hayalini gerçekleştirmelerine destek olan Ömer Faruk Türkseven'e takım oyuncularımız ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.