Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, Düzce siyasetinde sular durulmuyor. Bugün seçim ofisi açmak için partililer ile birlikte Gölyaka ilçesine giden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Belediye Başkan Adayı Muzaffer Coşkun ve partinin ilçe teşkilat üyeleri ile birlikte Gölyaka’da seçim çalışmasına katıldı.Whatsapp Image 2020 10 04 At 15 1703859528

Çalışmalar sırasında MHP heyetinin yanına gelerek kendilerine destek olmayacağını ve oy vermeyeceğini söyleyen Aleyna isimli bir kadına, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu,  “Bizim sizin oyunuza ihtiyacımız yok! Siz bize oy vermeyin” cevabını verdi.124689-2

Aleyna isimli kadın MHP’lilerle itilaf yaşadıktan sonra, AK Parti’nin seçim bürosuna giderek, büro önünde Yakup Demircan’ın oğlu Ahmet Demircan tarafından dinlendi.

B B B B B B

Ahmet Demircan‘ın yanından ayrılan kadın çantasına bir şeyler koyarken görüntülendiP A R APara 2

MHP’lilerle tartışan, sonradan da AK Parti seçim bürosunda, belediye başkanının oğlu Ahmet Demircan ile görüşen kadının, bir provokasyon amacıyla mı geldiği anlaşılamazken, Demircan’ın oğlunun yanından ayrılırken çantasına ne koyduğu ise soru işaretlerine sebep oldu.

Yakup Demircan ve AK Partililer MHP’lilere karşı farklı tavırlar içinde olurken, CHP Düzce milletvekili Talih Özcan MHP İl Başkanı ve heyetini siyasi nezaket dahilinde karşıladı.

AK PARTİ TABANDAN TAVANA DEĞİŞMELİ AK PARTİ TABANDAN TAVANA DEĞİŞMELİ

HABER: Savaş ARI