Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, yıl boyu süren eğitimlerin ardından planlaması yapılan Yaz Okulu’nda derslerine başladı. Haziran ayı boyunca süren başvuru döneminde kaydını yaptıran 560 öğrenci, yaz boyunca ilgi alanlarını geliştirecek, yeni hobiler edinecek.

Yaz Okulu (5)

5-6 yaş ile 7-13 yaş grubu çocukların faydalanacağı atölyeler her gün sabahtan öğleye kadar değerler eğitimi, öğleden sonra da İngilizce, bale, tasarım atölyesi, mutfak atölyesi, görsel sanatlar, karikatür atölyesi, fiziksel gelişim, masa tenisi, piyano, ritim, keman, gitar, halk oyunları, modern dans, eğitici drama, zeka oyunları ile etkili ve hızlı okuma olmak üzere düzenlendi.

SÖZBİR: “HAYATTA HAYAL EDENLER, HER ZAMAN BAŞARILI OLMUŞTUR.” SÖZBİR: “HAYATTA HAYAL EDENLER, HER ZAMAN BAŞARILI OLMUŞTUR.”

Yaz Okulu (2)

Bugün itibariyle başlayan dersler 16 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Yaz Okulu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler Cumhuriyet Mahallesi 1933. Sokak No:17’de bulunan Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi’ni bizzat ziyaret ederek ya da 0380 523 02 44 numaralı hattı arayarak iletişime geçebilecekler.

Yaz Okulu (3)

Editör: Zeki Aşıkoğlu