Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne hem siyasi partilerin hem STK’ların teveccühü devam ediyor. Bu çerçevede yapılan olağanüstü kongre ile göreve gelen yeni yönetime devam eden hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Düzce Şube Başkanı İsmail Atay, Emekli Memur-Sen Şube Başkanı Kadir Alkan, Sağlık-Sen Şube Başkanı Cihan Özal, Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mahmut Gazi Yılmaz, Engelli Memur-Sen Şube Başkanı İlknur Çelik ve Bayındır-Sen Şube Başkanı Yaşar Okumuş Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.

Ziyaretçileri Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Memur-Sen İl Temsilcisi İsmail Atay, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimi tebrik ederek “Gazetecilerin bir araya gelerek bütünlük oluşturması bizi ziyadesi ile memnun etti. Bu aşamada bizde bir sivil toplum kurulu olarak STK’ların önemini biliyoruz. Düzce’nin menfaatlerinde ortak fikirlerde buluşacağımızı umut ediyorum. Bu aşamada üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ise ziyaretçilere teşekkür ederek, Düzce’nin gelişmesi ve hızlı adımlarla ilerlemesi için gazetecilik anlamında kendilerinin üzerine düşen görevi yapacaklarını söyledi.