MELEN SU PARK VE SAMANDERE ŞELALERİ YİNE İLGİ ODAĞI OLDU… MELEN SU PARK VE SAMANDERE ŞELALERİ YİNE İLGİ ODAĞI OLDU…

Düzce Belediyesi şehrin her anlamda modern görünüme sahip olması noktasında önemli adımlar atmayı sürdürüyor. Eğitimden sosyal donatılara kadar birçok noktada yeni yatırımları Düzcelilerin hizmetine sunmasının yanı sıra, taksici esnafının en önemli sıkıntılarının başında gelen durak sorunu da çözülüyor.

Taksi Durağı (2)

Öz kaynakları ile ürettiği modern tasarımlı taksi duraklarını taksici esnafları ile buluşturan Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, bu çerçevede bugüne kadar Millet Bahçesi, Valilik, Çoban, Terminal, Otogar, Krempark AVM, Kervan, Şaguç, Konak, Azmimilli, Fettah, Memursen, Tofaş, Küçüksu, Prestij, Metek TOKİ, Adliye, Bulvar, Çınar ve Beçi Sapak Taksi olmak üzere toplam 20 durağın yenilenmesini sağladı.

Taksi Durağı (5)Aynı tasarıma sahip 3 farklı metrekare ölçüsünde hazırlanan, çelik konstrüksiyon gövdeye sahip, klimalı, kendi mutfağı ve tuvaleti olan, şoförlerin hem iç hem de dış mekanda konfor içinde dinlenebileceği ve aynı zamanda şehrin estetiğine olumlu yönde katkı sağlayacak olan taksi duraklarının sonuncusu Düzce Üniversitesi Hastane bölgesinde bulunan alana yerleştirildi.

Taksi Durağı (4)

Taksi Durağı (3)

Taksi Durağı (7)