Düzce'de "100. Yılda Çocuklarımızla 100 Şenlik" projesi kapsamında etkinlik düzenlendi.

İl Müftülüğünce hayata geçirilen proje çerçevesinde Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Kur'an kursu öğrencilerinin yaptığı çalışmalar sergilendi. Etkinliğe Düzce Valisi Selçuk Aslan, Vali Yardımcısı Ömer Sağlam, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan ve Kur’an kursu öğrencileri, kurs hocaları ve veliler katılım sağladı. 800'e yakın öğrencinin yer aldığı etkinlik, çeşitli gösteriler ve ikramlarla renklendi.

Whatsapp Image 2024 05 07 At 15.58.02

EMNİYET İÇİNDEKİ MAHREM YAPILANMAYA OPERASYON EMNİYET İÇİNDEKİ MAHREM YAPILANMAYA OPERASYON

Şenlikte, veliler hem kendi elleriyle hazırladıkları ikramlıkları misafirlere sundu hem de el emeği göz nuru el işlerini de görücüye çıkarma imkanı buldu.

Whatsapp Image 2024 05 07 At 15.58.07

Düzce İl Müftüsü Osman Aydın, etkinlik sonrası Öncü Haber mikrofonuna yaptığı açıklamada, "Düzce’de Bahar Bayramı’nın bir örneğini yaşıyoruz çocuklarımızla beraber. Burada hocalarımızın ve öğrencilerimizin çadırı var. Buradaki etkinlikler, veliler ve ziyaretçiler tarafından görülecek. Bu Konuda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, Cumhuriyet’in yüzüncü yılı etkinlikleri kapsamında, ilimizde örnek alınacak bir program yapıldı. 4-6 yaş Kur’an Kursunda 800 öğrencimiz ve velileri burada, gerçekten bir bahar havası oldu." diye konuştu.

Haber: Liva Nur Ünsal 

Kameraman: Zeki Aşıkoğlu

Whatsapp Image 2024 05 07 At 15.58.05 (1)