Eski Belediye Başkanı İsmail Bayram döneminde hizmete giren ve 12 Ağustos 2020 tarihinde Düzce Belediyesi tarafından çıkartılan ihalede iş insanı Mehmet Mutlu tarafından 3 yıllığına kiralanan katlı otoparkta yapılan değişiklikler, araç sahiplerini memnun ediyor.

Mutlu Otoparka park edilen araçlar, her türlü olumsuzluklara karşı sigorta ile güvence altına alınırken, verilen oto yıkama hizmeti ile de araçların tüm temizlik bakımları itina ile yapılıyor. İçinde bulunduğumuz kış aylarında, araçlarını açık otoparklara bırakmak istemeyen araç sahiplerine en iyi hizmetin verildiği Mutlu Katlı Otopark, cazip fiyat avantajları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Müşterilere sundukları hizmetleri Öncü Haber Mikrofonuna anlatan Mutlu Otopark işletmecisi Fahri Mutlu, “Katlı otoparkın ihalesini aldık ve 2007 yılından beri otopark işi yapıyoruz. Kar alarmı var bildiğiniz gibi, karda kışta arabanız kapalı alanda kalsın, indiriminizi yaptık zaten, 5 TL sabit fiyat. Günlük 5 TL sabit, aylık abonmanlık 140 TL ve oto yıkama mevcut hizmete açtık. Vatandaşlarımızı bekleriz. Sigortamız mevcut, otoparka giren her araç sigortalıdır, içeride bir sıkıntı olması halinde. Çizilme ve kazaya karşı, açılışımız sabah 7, akşam 11… Asansörle ilgili sıkıntılarımız var belediyeye dilekçe verdik. Biz bu binayı kiraladığımızda asansörün çalışmadığını bilmiyorduk. Bununla alakalı belediye yetkililerini 3 dilekçe verdik ama dönüş yapılmadı” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI