Düzce’de özgün eğitim modellerini öğrencileriyle buluşturan Düzce Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu, alanında uzman eğitmenleri ile gelecek nesillere yol göstermeye devam ediyor. Kaliteli, çağdaş, yenilikçi eğitimi ve Türkiye’deki 40 yıllık tecrübesi başarılarıyla adından söz ettiren Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu yönetimi Düzce protokolüne yönelik nezaket ziyaretlerine devam ediyor.

406433350_752158476953921_2887822191633591943_n

“ÖĞRENCİLERİMİZİN FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ” “ÖĞRENCİLERİMİZİN FİKİRLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Düzce Özel Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu Kurucusu Selim Çelik ve Kurum Yöneticisi Betül Çelik, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Nesibe Aydın heyeti, akademik desteğin yanı sıra okulda sanat ve spor branşları başta olmak üzere geniş yelpazede verilen eğitimler hakkında Düzce TSO Başkanı Bıyık’ı bilgilendirdi.  

Düzce TSO Başkanı Erdoğan Bıyık ise, Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu Kurucusu Selim Çelik ve yöneticisi Betül Çelik’e Düzce’nin eğitimine verdikleri katkıdan dolayı, teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Bıyık ayrıca özel okulların eğitime katkısının önemli olduğunu vurgulayarak, her zaman Düzce eğitimi için el ele vermeye hazır olduklarını vurguladı.

HABER: Savaş ARI