Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi, üçüncü mezunlarını verdi. Öğrenciler, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı, Obezite Merkezi Koordinatörü ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Obezite Merkezi Sorumlu Doktoru Doç. Dr. Zerrin Gamsızkan ve merkez eğitimcilerin elinden mezuniyet belgelerini aldı.

4-136

Ücretsiz yararlanılıyor

Sağlık Bakanlığı’nın destekleriyle ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi, birçok sağlık sorununa yol açan obezite ile mücadeleyi sürdürüyor.

1-224

Obezite Merkezi Koordinatörü ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi’nin bilinçli ve sağlıklı kilo vermek için önemli bir merkez olduğunu belirtti.

YANGINI HASTANE ÇALIŞANLARI SÖNDÜRDÜ YANGINI HASTANE ÇALIŞANLARI SÖNDÜRDÜ

2-239

Doktor, psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerin eşliğinde sağlıklı kilo veren Obezite Merkezi danışanları, merkez sayesinde sağlıklı yaşam için doğru davranış şekillerini öğrendiklerini belirtti. Kilo sorunu yaşayan herkese Obezite Merkezi’ni öneren danışanlar, özverili çalışmaları için Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Obezite Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.