ÖZLÜ: İŞ İNSANI HASAN ULUSOY’A SONSUZ TEŞEKKÜRLER ÖZLÜ: İŞ İNSANI HASAN ULUSOY’A SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelerine her yıl gerçekleştirdiği kırtasiye desteği çalışmasını bu yıl da devam ettirdi.

12386-kirtasiye-seti-1

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla, müdürlük 58 mahalle genelinde ilk ve ortaöğretim okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik başvuruyla katılım sağlanabilen bir çalışma gerçekleştirdi. Tüm başvuruları değerlendirmeye özen gösteren müdürlük, yaptığı sosyal çalışma ile 2 bin öğrencinin okulların açılmasından önce 24 parçadan oluşan kırtasiye setiyle ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak.

12388-kirtasiye-seti-3

Ürünlerin verilmesinin bu hafta içerisinde tamamlanacağını bildiren Sosyal Yardım İşleri Müdürü Elife Özerçetin, yapılan çalışmayla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Düzce Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin yanındayız. Müdürlük olarak başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla her yıl yaptığımız çalışmada bu yıl 2 bin civarında öğrencimize 24 parçadan oluşan kırtasiye seti hediye ediyoruz. Okullar açılmadan önce başlamış olduğumuz dağıtım programı bu hafta içerisinde tamamlanmış olacak. Öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyoruz.”