DüzceSpor Kulübü, yeni sezon kadro yapılanması için transfer çalışmalarına hızla devam ederken, geçtiğimiz sezon kadroda yer alan başarılı futbolcusu Oğuzhan Aydoğan ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

FEDARASYON BAŞKANI TOPALOĞLU DÜZCE’DE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU FEDARASYON BAŞKANI TOPALOĞLU DÜZCE’DE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, iki sezon daha sözleşmesi bulunan Oğuzhan Aydoğan ile yapılan görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşmaya varılarak sözleşmesi feshedildi. Kulüp Başkanı Mehmet Saygun, transfer komitesi ile birlikte yürüttükleri çalışmalar kapsamında, takımın geleceği için en iyi adımları atmaya devam ettiklerini belirtti.

Whatsapp Image 2024 06 26 At 11.49.18

DüzceSpor Kulübü,  "Oğuzhan Aydoğan'a kulübümüze yaptığı hizmetler ve fesih konusunda gösterdiği büyük fedakarlık ve örnek davranışı için teşekkür eder, bundan sonraki futbol kariyerinde başarılar dileriz." İfadelerine yer verdi.

DüzceSpor Kulübü'nün yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, takımın yeni transferlerinin ve yapılanmanın detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanacağı bildirildi.

HABER: Emirhan Töngel

Editör: Emirhan Töngel